Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-17T12:05:00+01:00 Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-przylapany-na-niecodziennym-zajeciu-bedziecie-zaskoczenijpg.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!

Redakcja , 17 Styczeń 2021  12:05
Gwiazdor disco polo przyłapany na niecodziennym zajęciu! Będziecie zaskoczeni!
Źródło zdjęć: instagram.com/luka_rosi/
Reklama

Zdjęcie Artysty disco polo wywołuje wielkie zaskoczenie!

Reklama

W świecie disco polo przyzwyczajeni jesteśmy do Artystów występujących na scenie oraz teledyskach. Gdy gwiazdy publikują zdjęcia, na których widzimy ich w innych okolicznościach, często jesteśmy nieco zaskoczeni, tak jak w przypadku tego Artysty disco polo! Powiedzieć, że zaskoczył ostatnim wpisem, to mało!

Zobacz również: To może być hit tego roku! Artysta disco polo zdradza szczegóły najnowszego projektu!

Mowa o Łukaszu Rosińskim (Luka Rosi), którego talent został od razu zauważony przez Marcina Millera. Lider zespołu Boys pomógł wschodzącej gwieździe disco polo rozwinąć skrzydła, dzięki czemu szybko usłyszał o nim świat muzyki tanecznej. Tym sposobem Artysta w swoim dorobku muzycznym ma takie utwory, jak: „A Ty bądź”, „Ti amo” czy „Na niebiesko”, a jego social media regularnie odwiedzane są przez fanów.

Na Instagramie Łukasza pojawiło się bardzo intrygujące zdjęcie, na którym Artysta pokazuje, w jaki sposób spędza niedzielę. Być może niejeden fan będzie zaskoczony, gdyż gwiazdor wcale nie leniuchuje. Łukasz dzielnie i z uśmiechem na twarzy oddał się domowym obowiązkom, a konkretnie prasowaniu! Na pewno zaimponował tym niejednej kobiecie, bo jak wiadomo takimi czynnościami zajmuje się zazwyczaj płeć piękna. Co tu dużo mówić, żona Łukasza jest na pewno bardzo zadowolona z takiego podziału obowiązków.

Zobacz również: Kapryśna kobieta i facet, który zrobi dla niej wszystko! Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?!

 

Reklama
Zobacz teledysk: Luka Rosi - Ti Amo
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Ponętna gwiazdka disco polo na ustach wszystkich! Biust wychodzi jej z różowego stanika!
  2. Nowość formacji Fisher zwali Was z nóg! Jest fenomenalna! Fani disco polo oczarowani!
  3. Marzy Wam się niezapomniana impreza do białego rana? Proszę bardzo! Ta nowość namiesza na parkietach!
  4. Rozpaczliwe wołanie o pomoc. Popularny gwiazdor disco polo błaga o wsparcie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej