2021-05-13T12:37:00+02:00 Gwiazdor disco polo przeżył szok gdy zajrzał na swoje konto?! Fani ostro komentują! https://disco-polo.info/uploads/news/pierwszy-milion-trafil-na-konto-popularnego-gwiazdora-disco-polo-fani-otwieraja-szampanajpg.jpg

Gwiazdor disco polo przeżył szok gdy zajrzał na swoje konto?! Fani ostro komentują!

Redakcja , 13 Maj 2021  12:37
Gwiazdor disco polo przeżył szok gdy zajrzał na swoje konto?! Fani ostro komentują!
Źródło zdjęć: facebook.com/jorrgus.music

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Popularny wokalista disco polo zarobił w trzy tygodnie ponad milion

Reklama

Każdego twórcę disco polo niezmiernie cieszą pozytywne wyniki jego produkcji. Niektóre gwiazdy nerwowo sprawdzają wyświetlenia swojego utworu, bowiem nie każdy kawałek musi okazać się hitem. Artysta, który niedawno zajrzał na swój kanał YouTube przeżył szok! To co zobaczył, przeszło jego najśmielsze wyobrażenia!

Zobacz również: Gorąca premiera od popularnej pary disco polo! W klipie aż kipi miłością! Fani komentują!

Reklama

ZAROBIŁ MILION W TRZY TYGODNIE 

Jorrgus to uwielbiany artysta disco polo, który w branży istnieje od kilkunastu lat. Fani twierdzą, że zespół jest jednym z najpopularniejszych twórców muzyki tanecznej w Polsce! Bez wątpienia mają rację, bowiem któż z nas nie zna takich hitów jak “Niebezpieczna”, czy “Twój jeden szept”?

Zaledwie trzy tygodnie potrzebne były gwiazdorowi, żeby zarobić milion! Taki wynik osiągnął na YouTube najnowszy utwór gwiazdora “Jak przestać kochać”. To niebywały wyczyn! Milion w niecały miesiąc, to naprawdę osiągnięcie, które zazwyczaj udaje się tylko nielicznym! Jorrgusowi się to udało!

FANI DISCO POLO WYCZUWAJĄ WIELKI HIT 

Przeglądając komentarze fanów pod klipem, ma się wrażenie, że na jednym milionie ta propozycja nie skończy, i już niedługo sympatycy Jorrgusa po raz kolejny będą otwierać szampana! Oto ich wrażenia...

Reklama

Wow ale sztos warto było czekać na taką produkcję Brawo dla wykonawcy Kolejna świetna PIOSENKA  Nie mogło być inaczej Słowa szybko wpadają w ucho  Przepiękny teledysk! To będzie Hicior w tym roku 2021  Gratulacje wspaniała całość 

Jak zawsze moja głowa wybuchnęła przez nadmiar piosenki Jorgusa. Kolejna piosenka która będzie słuchana przeze mnie całe dni. Zakochałam się w tej piosence.

Jurek MISTRZU ta piosenka jest BOMBOWA jestem mile zaskoczony w sumie jak zwykle, bo cóż innego się po Tobie spodziewać ;). Grateczki utwór szybko wpada w ucho :). Pozdro

Zobacz również: HOT zdjęcia! Żona popularnego gwiazdora disco polo zachwyca figurą w skąpym bikini!

Reklama
Zobacz teledysk: JORRGUS - Jak przestać kochać
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk (Akcent) i gwiazdor rock polo Sławomir razem! Artyści nagrali ważny apel do polskich piłkarzy!
  2. Gwiazda disco polo czaruje długimi nogami! Wygląda jak modelka światowych wybiegów!
  3. Wzruszająca chwila w życiu Marcina Millera BOYS! Gwiazdor disco polo otrzymał niespodziewaną wiadomość!
  4. Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?!
  5. Urocza wokalistka disco polo zachwyciła zgrabnymi nogami! To zasługa przepięknej, krótkiej spódnicy!
  6. MiłyPan występuje pod nowym pseudonimem! Popularny gwiazdor disco polo obrał nowy kierunek muzyczny i wydał petardę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami