2020-05-24T10:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/gwiazda-disco-polo-prezy-muskuly-domowa-silownia-otwarta-1589575250.jpg

Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie!

Redakcja , 24 Maj 2020  10:30
Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie!
Źródło zdjęć:
Reklama

Wokalista disco polo nigdy nie ukrywał, że mocno o siebie dba. Oprócz ćwiczeń (przed kwarantanną), często bywał też w salonach piękności

Reklama

Gwiazdy disco polo pracują na swój sukces nie tylko w wymiarze muzycznym. Każdy z idoli dba również o siebie i swoją formę. Większość z nich jest na stałych, bądź chwilowych dietach, a wolny czas wykorzystują na siłowniach.

Zobacz również: Piosenka dla dzieci nowym hitem disco polo?! Artysta zaskoczył wszystkich niespodzianką!

Wbrew pozorom, praca na scenie wymaga niemałej kondycji. Blisko godzinny koncert kosztuje artystów dużo energii! W czasie epidemii zamknięte zostały wszelkie siłownie - zarówno te w pomieszczeniach, jak i te ogólnodostępne, ulokowane w parkach i skwerach. Rozwiązanie na to znalazł Bartek Padyasek - Dbomb, który zorganizował „siłkę” w domu!

Wokalista nigdy nie ukrywał, że mocno o siebie dba. Oprócz ćwiczeń (przed kwarantanną), często bywał też w salonach piękności, gdzie profesjonalnie pielęgnował skórę swojej twarzy i całego ciała. Artysta na co dzień jest w świetnej formie, co pokazało ostatnie opublikowane prze niego zdjęcie, na którym ciężko trenuje.

Gwiazda nie odpuszcza zdrowego wysiłku nawet w domu! Na fotografii wyraźnie widać jego mocno wyrzeźbione ciało, co nie umknęło uwadze jego fanów.

Pod fotką możemy przeczytać: „Bartek nie musisz ćwiczyć, dla mnie jesteś ideałem”! Takie słowa na pewno jaszcze bardziej zmotywują go do pracy.

Nic tak nie zachęca do wzmożonego treningu, jak efekty, które widać gołym okiem.

Zobacz również: Uwielbiany artysta disco polo powraca z nowym hitem! To strzał w dziesiątkę?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Drama gwiazdora disco polo zyska wielki rozgłos w mediach?! Internauci już komentują to co zrobił MiłyPan!
  2. Piosenka dla dzieci nowym hitem disco polo?! Artysta zaskoczył wszystkich niespodzianką!
  3. Magda Narożna prosi o pomoc! Sytuacja zrobiła się już dramatyczna!
  4. Gwiazdor zespołu Milano wrócił po chwili medialnej ciszy! Informacja, którą zdradził artysta disco polo zszokowała fanów!
  5. Widok artystki disco polo rzuca na kolana! Takich scen w łóżku jeszcze nikt nie widział!
  6. Wesela 2021 bez występów zespołów i DJ! Czy to upadek branży muzycznej? Skąd wziąć muzykę?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama