Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie!

2020-05-24T10:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-prezy-muskuly-domowa-silownia-otwarta-1589575250.jpg

ReklamaReklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo nigdy nie ukrywał, że mocno o siebie dba. Oprócz ćwiczeń (przed kwarantanną), często bywał też w salonach piękności

Reklama

Gwiazdy disco polo pracują na swój sukces nie tylko w wymiarze muzycznym. Każdy z idoli dba również o siebie i swoją formę. Większość z nich jest na stałych, bądź chwilowych dietach, a wolny czas wykorzystują na siłowniach.

Zobacz również: To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!

Wbrew pozorom, praca na scenie wymaga niemałej kondycji. Blisko godzinny koncert kosztuje artystów dużo energii! W czasie epidemii zamknięte zostały wszelkie siłownie - zarówno te w pomieszczeniach, jak i te ogólnodostępne, ulokowane w parkach i skwerach. Rozwiązanie na to znalazł Bartek Padyasek - Dbomb, który zorganizował „siłkę” w domu!

Wokalista nigdy nie ukrywał, że mocno o siebie dba. Oprócz ćwiczeń (przed kwarantanną), często bywał też w salonach piękności, gdzie profesjonalnie pielęgnował skórę swojej twarzy i całego ciała. Artysta na co dzień jest w świetnej formie, co pokazało ostatnie opublikowane prze niego zdjęcie, na którym ciężko trenuje.

Gwiazda nie odpuszcza zdrowego wysiłku nawet w domu! Na fotografii wyraźnie widać jego mocno wyrzeźbione ciało, co nie umknęło uwadze jego fanów.

Pod fotką możemy przeczytać: „Bartek nie musisz ćwiczyć, dla mnie jesteś ideałem”! Takie słowa na pewno jaszcze bardziej zmotywują go do pracy.

Nic tak nie zachęca do wzmożonego treningu, jak efekty, które widać gołym okiem.

Zobacz również: Wielki przebój internetu ma już 5 lat! Z tej okazji stworzono odświeżoną, rytmiczną wersję!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. Gwiazda disco polo szokuje! Artystka pokazała krągłe pośladki. Te zdjęcia zostaną w pamięci na długo!
  3. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.