Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie!

2020-05-24T10:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo pręży muskuły! Tylko spójrzcie na te mięśnie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-prezy-muskuly-domowa-silownia-otwarta-1589575250.jpg

ReklamaReklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo nigdy nie ukrywał, że mocno o siebie dba. Oprócz ćwiczeń (przed kwarantanną), często bywał też w salonach piękności

Reklama

Gwiazdy disco polo pracują na swój sukces nie tylko w wymiarze muzycznym. Każdy z idoli dba również o siebie i swoją formę. Większość z nich jest na stałych, bądź chwilowych dietach, a wolny czas wykorzystują na siłowniach.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Wbrew pozorom, praca na scenie wymaga niemałej kondycji. Blisko godzinny koncert kosztuje artystów dużo energii! W czasie epidemii zamknięte zostały wszelkie siłownie - zarówno te w pomieszczeniach, jak i te ogólnodostępne, ulokowane w parkach i skwerach. Rozwiązanie na to znalazł Bartek Padyasek - Dbomb, który zorganizował „siłkę” w domu!

Wokalista nigdy nie ukrywał, że mocno o siebie dba. Oprócz ćwiczeń (przed kwarantanną), często bywał też w salonach piękności, gdzie profesjonalnie pielęgnował skórę swojej twarzy i całego ciała. Artysta na co dzień jest w świetnej formie, co pokazało ostatnie opublikowane prze niego zdjęcie, na którym ciężko trenuje.

Gwiazda nie odpuszcza zdrowego wysiłku nawet w domu! Na fotografii wyraźnie widać jego mocno wyrzeźbione ciało, co nie umknęło uwadze jego fanów.

Pod fotką możemy przeczytać: „Bartek nie musisz ćwiczyć, dla mnie jesteś ideałem”! Takie słowa na pewno jaszcze bardziej zmotywują go do pracy.

Nic tak nie zachęca do wzmożonego treningu, jak efekty, które widać gołym okiem.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał jak spędza czas z rodziną. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  2. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
  3. Najpiękniejsze nogi w branży disco polo? Ich właścicielka zachwyca miliony Polaków!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.