Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!

2020-10-09T11:30:00+02:00 Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/artysta-disco-polo-nie-ma-czasu-na-wakacje-aby-odpoczac-postawil-na-szybki-wyjazd-1600865343.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Nie ma czasu na długie wakacje, wystarczy mu zaledwie jeden dzień wolnego

Reklama

W świecie muzycznego show biznesu tak już bywa, że czasem nie ma możliwości wybrania się na długie wakacje. Artyści pracują bardzo ciężko na swój sukces, często kosztem odpoczynku. Co jednak, gdy robi się to, co się kocha? Ten Artysta udowodnił, że odpocząć można w ciągu jednego dnia!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Kuba Urbański, wokalista zespołu Playboys, swoją pozycję na rynku disco polo zawdzięcza ciężkiej pracy. Spędził wiele godzin na  próbach, nagraniach, występach, koncertach itd. Poza tym należy pamiętać, że ma jeszcze życie prywatne, na które również znajduje czas. Jak Artysta to robi? Czy jego doba jest dłuższa? Może ma jakiś wehikuł czasu? Może nie śpi po nocach? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Poza dobrze zorganizowanym czasem Artysta zrezygnował z dłuższych wakacji, o czym napisał na swoim Instagramie:

“W tym roku nie byłem na wakacjach dlatego wybrałem się na szybką wycieczkę”

Gwiazdor odwiedził Kazimierz Dolny, który nieustannie zachwyca go z roku na rok. Artysta spędził tam jedynie niedzielę, odpoczywając po pracy:

“Niedzielny chillout po wczorajszym koncercie na Weselu u Ani i Roberta jak najbardziej na +”

Bardzo możliwe, że kluczem jest tu fakt, iż Kuba nie traktuje muzyki, koncertowania jako pracy?! Jak to mówią, jeśli kochasz to co robisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia.

Zobacz również: Najnowsza premiera Łukasza Pawlikowskiego zatrząśnie rynkiem disco polo? Wiele na to wskazuje!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.