2020-10-23T07:20:00+02:00 Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/kuba-urbanski-z-grupy-playboys-ponownie-zostal-ojcem-1603218741.jpg

Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!

Redakcja , 23 Październik 2020  07:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/

Rodzina Artysty disco polo powiększyła się kolejny raz. Jakub Urbański po raz trzeci został ojcem

Reklama

O założeniu własnej rodziny marzy niemalże każdy człowiek. Chociaż niesie to ze sobą wiele trudności, prób i wyzwań, to szczęście jakie dają najbliższe osoby liczy się dużo bardziej. Ten Artysta disco polo jest tego świetnym przykładem, bo kolejny raz został ojcem!

Zobacz również: Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!

Kuba Urbański to lider i wokalista zespołu disco polo - Playboys, który znać możecie z utworów: „Lejde”, „Tylko Ty”, czy „Ja w to nie wierzę”. Artysta jest także jurorem w programie „Disco Band Weselny Show”, emitowanym na antenie Polo TV. Kuba jest dość aktywny na swoich social mediach i chętnie dzieli się z fanami informacjami o swoim życiu prywatnym, a także o rodzinie.

Artysta jest szczęśliwym mężem oraz tatą małej Hani. W ostatnim czasie na swoim Instagramie poinformował także, że po raz trzeci został ojcem chrzestnym! To bardzo odpowiedzialne zadanie, lecz Kuba na pewno świetnie sprawdzi się w tej roli. Sława to coś, co może szybko przeminąć, a w rodzinie zawsze znajdziemy wsparcie, dlatego zawsze warto o nią dbać!

Kubie gratulujemy powiększenia się rodziny, być może rośnie kolejna gwiazda disco polo!

Zobacz również: Ogromna liczba fanów czekała na to wydarzenie z utęsknieniem. Powraca największy i najbardziej pożądany festiwal muzyki disco polo - Łódź Disco Fest 2021

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  2. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
  3. 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!
  4. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  5. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  6. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  7. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  8. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami