Reklama


Reklama

Gwiazdor disco polo pokazał swoje miliony. Ta liczba robi wrażenie!!

2020-06-19T14:42:00+02:00 Gwiazdor disco polo pokazał swoje miliony. Ta liczba robi wrażenie!! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/gwiazdor-disco-polo-pokazal-swoje-miliony-ta-liczba-robi-wrazenie-1591999155.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/zespolextazy
Reklama


Życie gwiazd

Nie podlega dyskusji, że odkąd artysta pojawił się na rynku, jego utwory to pasmo samych sukcesów

Reklama

Świat disco polo dostarcza swoim odbiorcom wielu hitów. Największe gwiazdy, z roku na rok publikują utwory, które w szybkim tempie zyskują miarę szlagieru, powtarzanego przy każdej możliwej uroczystości.

Zobacz również: Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!

Publikując piosenkę w internecie, idole śledzą wyniki oglądalności, po których łatwo stwierdzić sukces produkcji! W branży muzyki tanecznej, dostrzec można wielu niezwykle popularnych wokalistów. Jednym z nich zdecydowanie jest Kamil Chludziński, lider formacji Extazy.

Nie podlega dyskusji, że odkąd artysta pojawił się na rynku, jego utwory to pasmo samych sukcesów! Na instagramie lidera, pojawił się kolejny gorący news! Jego hit pt. „Noc taka czarna” został odtworzony w YouTube ponad 35 000 000 razy! Ten wynik już przeszedł do historii, a internetowy zegar dalej tyka.

To wielki sukces i niesamowite wyróżnienie. Oznacza to, że utwór przypadł odbiorcom do gustu i mimo, że od premiery minęły już ponad dwa lata, to numer wciąż króluje na prywatnych playlistach odbiorców!

Tyle baniek na koncie zasługuje na gromkie brawa i wielkie gratulacje!

Zobacz również: Rewolucja w życiu popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk sama wzięła się za pracę!

EXTAZY - Noc taka czarna

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."
  2. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?
  3. Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.