Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-23T19:28:00+01:00 Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem” https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/gwiazdor-disco-polo-pokazal-fure-pieniedzy-i-napisal-ja-juz-swoja-dotacje-dostalem-1606059394.jpg
Reklama

Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Redakcja , 23 Listopad 2020  19:28
Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
Źródło zdjęć: instagram.com/robert_klatt/
Reklama

Niektórzy przedstawiciele branży disco polo, poznali w ostatnim czasie czym jest hejt. Wszystko za sprawą rządowej dotacji dla branży rozrywkowej

Reklama

Niektórzy przedstawiciele branży disco polo, poznali w ostatnim czasie czym jest hejt. Wszystko za sprawą rządowej dotacji dla branży rozrywkowej. Zawrotne kwoty rozbudziły w społeczeństwie najbardziej skrajne nastroje.

Zobacz również: Znany kawałek disco polo zyskał nowe, egzotyczne brzmienie! Czy odświeżona wersja będzie jeszcze większym hitem?

Za znalezienie się na liście beneficjentów zapomogi, oberwało się twórcom muzyki tanecznej. Kilka osób z naszej branży wypowiedziało się w tym temacie, obierając różne kursy myślowe.

Najbardziej jednak zaskoczył i rozbawił wszystkich wpis Roberta Klatta - znanego muzyka i wokalistę zespołu Classic. Gwiazdor nie zwykł komentować publicznie kontrowersyjnych zdarzeń. Tym razem jednak pokusił się o humorystyczne podejście do sprawy. Artysta wrzucił do sieci zdjęcie z ogromną ilością banknotów, ułożonych na palecie.

Sama fotografia już magnetyzuje uwagę obserwujących, kiedy natomiast dołączymy do niej opis, wychodzi materiał na pierwsze strony gazet. „Ja swoją dotację już dostałem”, napisał dowcipnie Robert.

W sprawie dofinansowania artystów, brakowało właśnie głosu rozładowującego złe emocje. Lider grupy Classic przybył z odsieczą i w końcu pojawił się wpis z dystansem do całego wydarzenia.

Zobacz również: Artystka disco polo podsumowała swój rok! Wnioski jakie wyciągnęła, dają dużo do myślenia!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny przeszedł samego siebie! Opadną Wam szczęki!
  2. Gwiazdor disco polo ujawnił, dlaczego przez 12 miesięcy nie pił alkoholu!
  3. Artysta disco polo potrzebuje pomocy! Gwiazdor stanął przed dylematem i pyta o zdanie swoich fanów!
  4. Kusa sukienka podkreślająca biust! Przepiękna artystka disco polo z kieliszkiem Prosecco składa życzenia.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej