2021-07-10T12:23:00+02:00 Gwiazdor disco polo pokazał się z córką! Internauci Ją pokochali! Chcą aby wystąpiła z Nim w teledysku https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-pokazal-sie-z-corka-sa-jak-dwie-krople-wodyjpg.jpg

Gwiazdor disco polo pokazał się z córką! Internauci Ją pokochali! Chcą aby wystąpiła z Nim w teledysku! Co na to wokalista?!

Redakcja , 10 Lipiec 2021  12:23

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdor disco polo pokazał się z córką! Internauci Ją pokochali! Chcą aby wystąpiła z Nim w teledysku! Co na to wokalista?!
Źródło zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama

Wokalista zakochany jest w córce do szaleństwa. To prawdziwa córeczka tatusia! Fani wokalisty szybko dostrzegli uderzające podobieństw

Reklama

Uwielbiany artysta disco polo opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozczuliło jego sympatyków!

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca smukłą figurą i zgrabnymi nogami! To najbardziej ponętna wokalistka?

GWIAZDOR DISCO POLO SZCZEŚLIWYM OJCEM

Ojcostwo jest niezwykłym powodem do dumy dla każdego mężczyzny. Znany artysta disco polo od 4 lat nie posiada się ze szczęścia! Jego skarbem jest urocza dziewczynka o imieniu Hania!

Kuba Urbański to uwielbiany wokalista zespołu Playboys, który do serc fanów trafił takimi hitami jak: “Tylko Ty”, “Ja w to nie wierzę”, czy “Moja Twoja”. Gwiazdor niełatwą sztukę tworzenia przebojów opanował do perfekcji, dzięki czemu stał się jednym z najpopularniejszych artystów disco polo!

Reklama

Kuba Urbański opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które rozczuliło jego sympatyków! Lider grupy Playboys pokazał się w towarzystwie swojej ukochanej córeczki Hani! Dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie swojego ukochanego ojca. Nic więc dziwnego, że artysta disco polo stara się poświęcać jej każdą wolną chwilę!

FANI POKOCHALI CÓRKĘ GWIAZDORA DISCO POLO. CHCĄ ABY WYSTĄPIŁA Z NIM W NOWEJ PRODUKCJI

Hania przyszła na świat w marcu 2017 roku. Od tamtej pory świat wokalisty wywrócił się o 180 stopni. Kuba zakochany jest w niej do szaleństwa. To prawdziwa córeczka tatusia! Fani wokalisty szybko dostrzegli uderzające podobieństwo Hani do słynnego taty. Wyglądają jak dwie krople wody!

Dziewczynka skradła serca fanów Kuby do tego stopnia, iż padło nawet pytanie, czy są szanse, żeby Hania pojawiła się w którymś z klipów artysty. Zaskoczony gwiazdor nie potrafił udzielić konkretnej odpowiedzi. Zamiast tego zapytał swoich sympatyków, co sądzą o tak szalonym pomyśle. Ich opinie mówią same za siebie!

Reklama

“Zdecydowanie chciałabym zobaczyć Hanię w klipie w towarzystwie taty”

“Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie taki powstanie”

“Czy to pytanie retoryczne? Oczywiście, że chcielibyśmy!”

Kuba zatem nie ma wyjścia. Musi zaangażować swoją pociechę do następnego teledysku zespołu Playboys! Wygląda na to, że rośnie nam nowa gwiazda disco polo!

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Reklama
Plik Kuba-Urbanski---dwie-krople-wody-2.jpg
Plik Kuba-Urbanski---dwie-krople-wody-1.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: PLAYBOYS - Pokochaj Mnie
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  3. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  4. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  5. Egzamin ustny przepustką do wielkiej kariery w disco polo?! Tak o sukces walczą znani artyści - Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski!
  6. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami