Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!

2020-09-06T14:06:00+02:00 Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/kuba-urbanski-opowiada-o-nieprzyjemnej-sytuacji-jaka-miala-miejsce-w-ciagu-ostatnich-kilku-dni-1598910441.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/kubaplayboys/
Reklama


Życie gwiazd

Artysta disco polo przeprosił swoich fanów za całe zdarzenie: “Dlatego Was za to przepraszam Gwiazdor padł ofiarą oszusta

Reklama

Licho nie śpi. Kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu uznawane i utożsamiane ze słowiańskim demonem. Dziś przybrało zupełnie inną postać, jak na rozwijający się świat przystało.

Zobacz również: Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.

Czai się dosłownie wszędzie, w szczególności tam, gdzie się nie spodziewamy, w końcu to jego zadanie. Czy można uniknąć spotkania z nim? O tym, że owe licho czai się wszędzie, przekonał się na własnej skórze wokalista disco polo - lider grupy Playboys.

W relacji na swoich social mediach opowiedział fanom o tym, że w ostatnich dniach miał problemy z Instagramem, zarówno swoim prywatnym, jak i zespołu Playboys. Jak mówi sam Artysta: “Ktoś włamał się na obydwa te konta. Na szczęście nic wielkiego się nie stało, ale wiem, że ktoś, podszywając się pod nas, wysyłał różne wiadomości do Was. Czasami niezrozumiałe i jakieś spamujące.”

Artysta przeprosił swoich fanów za całe zdarzenie: “Dlatego Was za to przepraszam. Na szczęście sytuacja jest już opanowana, wszystko jest w porządku.” Całe szczęście, że skończyło się tylko w taki sposób. Chociaż do najprzyjemniejszych ta sytuacja nie należała, to Artyści na pewno wyciągnęli wnioski na przyszłość, co zrobić, aby uchronić się przed podobnymi zdarzeniami.

Chociaż włamanie nie dotyczyło bezpośrednio nas samych, to także powinna być to dla nas nauczka. Pamiętajmy, że nie każdy link, otrzymany od znajomej osoby, jest bezpieczny.

Warto także odpowiednio zabezpieczyć dostępy do wszelkich portali, na których posiadamy konta. Kubie i zespołowi Playboys życzymy, aby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła, a fanom i czytelnikom, aby nie wydarzyła się w ogóle.

Zobacz również: Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!
  2. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  3. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.