2020-11-12T07:20:00+01:00 Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artysta-disco-polo-na-marszu-niepodleglosci-czy-dal-dobry-przyklad-tego-jak-nalezy-sie-zachowac-1605128539.jpg

Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!

Redakcja , 12 Listopad 2020  07:20
Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularny gwiazdor disco polo wziął udział w marszu Niepodległości! Artysta nie powstrzymał się od komentarza

Reklama

Pomimo zakazów i ograniczeń spowodowanych pandemią Covid-19, wokalista zespołu D-Bomb, Bartek Padyasek postanowił wziąć udział w Marszu Niepodległości, który rokrocznie organizowany jest w Stolicy kraju. Czy dał dobry przykład swoim fanom?

Zobacz również: Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!

Co roku, w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Warszawie odbywają się marsze Niepodległości. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, mając na celu zdrowie i życie ludzi, zakazano organizacji takich obchodów. Pomimo tego, marsz się odbył. Wziął w nim także udział wokalista disco polo – Bartek Padyasek. Artysta podzielił się w sieci swoimi przemyśleniami w tym temacie.

Wokalista nie maszerował wśród tłumu, postanowił zachować bezpieczną odległość. Ponadto, otwarcie przyznał na Instastory, że nie pochwala osób, które przyniosły race. Jego udział w wydarzeniu zakończył się jeszcze przed zmrokiem i jak sam powiedział:

„Mój masz Niepodległości już się zakończył, było fajnie, było przyjemnie, ale teraz jak się trochę ściemniło, to petardy, gwizdki, trąby. Jakieś takie dziwne różne rzeczy. To nie jest mój marsz Niepodległości. Mój marsz niepodległościowy to dzieci z kwiatami, to kobiety, to mężczyźni, to całe rodziny, które idą i manifestują to, że jesteśmy wspaniałym, polskim narodem.”

Trudno nie zgodzić się z Artystą. Mamy jednak nadzieję, że incydentalne sytuacje, które miały miejsce w tym roku w Warszawie, więcej się nie powtórzą.

Zobacz również: Prześliczne dziewczyny z Energy Girls odświeżyły wielki hit disco polo z lat 90-tych! Fani przecierają oczy ze zdumienia!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Po 10 latach Artysta disco polo zmienia swoje życie! Gwiazdor rozpoczyna nowy rozdział!
  2. Zenon Martyniuk odświeżył jeden z największych swoich przebojów! Ten utwór disco polo to prawdziwy hit!
  3. Popularna wokalistka disco polo zachwyca pięknym ciałem! Fani pod wrażeniem, komplementują prześliczną Małgosie - Camasutra!
  4. Zespół Classic przypomniał znany biesiadny hit! Fani disco polo pod wrażeniem! Artyści podbijają internet!
  5. Cudowna gwiazdeczka disco polo odważnie zaprezentowała swoje cudowne ciało! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  6. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) rzuciła wszystkich na kolana. Królowa disco polo zachwyca sukienką z dużym dekoltem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami