2021-01-02T18:10:00+01:00 Gwiazdor disco polo o raku prostaty! Poważne ostrzeżenie dla wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/1337146074133457132490786382633129382952906njpg.jpg

Gwiazdor disco polo o raku prostaty! Poważne ostrzeżenie dla wszystkich!

Redakcja , 02 Styczeń 2021  18:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gwiazdor disco polo o raku prostaty! Poważne ostrzeżenie dla wszystkich!
Źródło zdjęć: Instagram dbomb_bartek
Reklama

Być może dla wielu z was jest to temat tabu. Jednakże warto wziąć sobie słowa Bartka z formacji D-Bomb do siebie.

Reklama

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak ważna jest profilaktyka. Zapominamy o tym, bądź szukamy wymówek, żeby się nie badać. Wokalista zespołu D-Bomb postanowił poruszyć ten temat.

Zobacz również: Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!

Artysta jest świadomy, iż regularne badania są kluczem do pełni zdrowia. Niektórzy boją się zrobić badania, bo nie chcą usłyszeć diagnozy, co jest błędem. Często wczesna diagnoza pozwala na szybką reakcję, która może uratować niekiedy życie. 

Rak prostaty jest jednym z częstszych nowotworów, jakie są diagnozowane u mężczyzn. Bartek doskonale wie, że panowie nie chętnie wykonują badania, dlatego rozłożył temat na czynniki pierwsze, aby zmotywować swoich obserwatorów do badań:

"Ojej, boli, ja się boję igły!!! To niestety główne wymówki mężczyzn przed tym aby się badać. Przynajmniej raz w roku musimy to robić. Potraktujmy to jak przegląd w aucie, który oczywiście robimy dwa razy do roku. Nasze ciało, nasze życie, zależy od nas. Badajcie PSA całkowity - to marker nowotworowy wykorzystywany w celu wykrycia raka prostaty we wczesnym stadium rozwoju."

napisał Bartek na swoim Instagramowym profilu.

Warto wziąć przykład z wokalisty zespołu D-Bomb i regularnie wykonywać badania. Pamiętajcie, że badania profilaktyczne pozwolą na wykrycie choroby zanim pojawią się jej pierwsze objawy. 

Zobacz również: Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: D-Bomb - Jesteś ideałem
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  2. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!
  3. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  4. Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!
  5. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  7. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  8. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami