Reklama


Reklama

Gwiazda muzyki disco polo wróciła do byłego!

2019-06-19T09:58:00+02:00 Gwiazda muzyki disco polo wróciła do byłego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/gwiazda-muzyki-disco-polo-wrocila-do-bylego-1560888503.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Po kilku nieudanych związkach, w końcu odnalazła szczęście. I to w ramionach… pierwszego męża.

Reklama

Przez wiele lat nie odzywali się do siebie, ale dzięki swoim dzieciom, Nikicie i Sebastianowi, ponownie nawiązali kontakt. Odkąd Sandra przeprowadziła się z Hiszpanii do Monachium, gdzie mieszka Michael Cretu, spotykali się już regularnie.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!

Znów między nimi zaiskrzyło – zdradziła mediom znajoma wokalistki. Fakt, że popularna para wróciła do siebie po 11 latach, to najlepszy dowód na to, iż prawdziwa miłość nie mija. Zwłaszcza, gdy jej początek był bajkowy…

Poznali się, gdy Sandra była jeszcze nastolatką i śpiewała w żeńskiej grupie Arabesque. Po jednym z koncertów Cretu, początkujący muzyk, podszedł do niej i zaproponował współpracę. – Michael przekonał Sandrę, że marnuje się w grupie i powinna rozpocząć karierę solową. Ich znajomość szybko przerodziła się w miłość – wspomina informatorka niemieckiego tygodnika „Bunte”.

Debiutancka płyta pary stała się wielkim przebojem. Artyści, korzystając z popularności, pobrali się w hotelu Carlton w Cannes. Przez kolejne lata żyli jak królowie. – Jeździliśmy po świecie, kupiliśmy posiadłość na Ibizie. Urodziły się nam bliźniaki. Czasem wydawało mi się, że to sen – wspominała piosenkarka.

Pierwsze kryzysy i rozwód

Gdy na początku lat 90. publiczność znudziła się piosenkami artystki, Michael założył zespół Enigma, w którym wokalistką została Sandra. Sukces projektu, który umiejętnie łączył chorały gregoriańskie z elektronicznym brzmieniem przerósł oczekiwania jego twórców. Ale wtedy też zaczęły się pierwsze zgrzyty w ich małżeństwie. Piosenkarka chciała zwolnić tempo i więcej czasu poświęcić dzieciom. Michael nie chciał się na to zgodzić. Rozwiedli się w 2008 r.,

Zobacz również: Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!

Sandra jeszcze dwa razy wychodziła za mąż, oba związki nie przetrwały próby czasu. Kilka lat temu prasa w Niemczech informowała o tym, że Sandra i Michael znowu się spotykają. Najwyraźniej to pozwoliło, by uczucie odżyło…

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo podbije tym rynek muzyczny?! Tej premiery od zespołu Bayera nie można przegapić!
  2. Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!
  3. Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.