Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-03T18:30:00+02:00 Gwiazda disco polo znalazła antidotum na koronawirusa! Nadzieja w "cygańskim jabłku"?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/gwiazda-disco-polo-znalazla-antidotum-na-koronawirusa-1585685981.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo znalazła antidotum na koronawirusa! Nadzieja w "cygańskim jabłku"?!

Redakcja , 03 Kwiecień 2020  18:30
Gwiazda disco polo znalazła antidotum na koronawirusa! Nadzieja w "cygańskim jabłku"?!
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama

Wokalista odnalazł źródło niezwykłej mocy w alkoholu oraz „cygańskim jabłku” które podobno eliminują prawdopodobieństwo zachorowania na Covid-19

Reklama

Artyści disco polo nie próżnują w czasie domowej kwarantanny! Ich pomysły na zabicie nudy przechodzą nasze wyobrażenia! Bartek Padyasek, lider zespołu D-Bomb jakiś czas temu powrócił z zagranicznych wakacji, co oczywiście wiąże się  z dwutygodniową, domową kwarantanną.

Zobacz również: Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!

Bartek Padyasek, lider zespołu D-Bomb jakiś czas temu powrócił z zagranicznych wakacji, co oczywiście wiąże się  z dwutygodniową, domową kwarantanną. Artysta absolutnie nie próżnuje w tym czasie.

I nie mówimy tu o tworzeniu nowej muzyki, pisaniu tekstów itp. . Piosenkarz postanowił się zrealizować w totalnie nowej odsłonie, bardziej medycznej niż muzycznej!

Otóż wokalista odnalazł źródło niezwykłej mocy w alkoholu oraz „cygańskim jabłku” (Bartek tak nazywa cebulę, którą „zagryza” trunki) które podobno eliminują prawdopodobieństwo zachorowania na Covid-19. To jeszcze nie koniec, bo znaleźć lek to jedno, a zaszczepić w narodzie ducha spożywania to drugie.

Bartek natomiast i z tym poradził sobie znakomicie tworząc akcje #calapolskapijeantybiotyk i codziennie o godzinie 19 przypomina swoim fanom o wypiciu choć nieznacznej ilości procentowego trunku! Być może wokalista będzie się liczył podczas przyznawania naukowej nagrody Nobla.

Tego jak najbardziej życzymy! A Wy? Jakie macie sposoby na walkę z wirusem?

Zobacz również: Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła gwiazda disco polo w łóżku! Czerwona bielizna nie zakryła wszystkiego!!
  2. Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia
  3. Do sieci trafił elektryzujący materiał disco polo! To połączenie totalnie Was zaskoczy!
  4. Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej