Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo znalazła antidotum na koronawirusa! Nadzieja w "cygańskim jabłku"?!

2020-04-03T18:30:00+02:00 Gwiazda disco polo znalazła antidotum na koronawirusa! Nadzieja w "cygańskim jabłku"?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/gwiazda-disco-polo-znalazla-antidotum-na-koronawirusa-1585685981.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista odnalazł źródło niezwykłej mocy w alkoholu oraz „cygańskim jabłku” które podobno eliminują prawdopodobieństwo zachorowania na Covid-19

Reklama

Artyści disco polo nie próżnują w czasie domowej kwarantanny! Ich pomysły na zabicie nudy przechodzą nasze wyobrażenia! Bartek Padyasek, lider zespołu D-Bomb jakiś czas temu powrócił z zagranicznych wakacji, co oczywiście wiąże się  z dwutygodniową, domową kwarantanną.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Bartek Padyasek, lider zespołu D-Bomb jakiś czas temu powrócił z zagranicznych wakacji, co oczywiście wiąże się  z dwutygodniową, domową kwarantanną. Artysta absolutnie nie próżnuje w tym czasie.

I nie mówimy tu o tworzeniu nowej muzyki, pisaniu tekstów itp. . Piosenkarz postanowił się zrealizować w totalnie nowej odsłonie, bardziej medycznej niż muzycznej!

Otóż wokalista odnalazł źródło niezwykłej mocy w alkoholu oraz „cygańskim jabłku” (Bartek tak nazywa cebulę, którą „zagryza” trunki) które podobno eliminują prawdopodobieństwo zachorowania na Covid-19. To jeszcze nie koniec, bo znaleźć lek to jedno, a zaszczepić w narodzie ducha spożywania to drugie.

Bartek natomiast i z tym poradził sobie znakomicie tworząc akcje #calapolskapijeantybiotyk i codziennie o godzinie 19 przypomina swoim fanom o wypiciu choć nieznacznej ilości procentowego trunku! Być może wokalista będzie się liczył podczas przyznawania naukowej nagrody Nobla.

Tego jak najbardziej życzymy! A Wy? Jakie macie sposoby na walkę z wirusem?

Zobacz również: Dawid Narożny wzrusza tysiące Polaków. Artysta z czułością traktuje członków swojej rodziny!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  2. Babcia Halinka największą fanką Magdy Narożnej! Gwiazda zdradziła sekrety z życia!
  3. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.