2021-01-06T18:59:00+01:00 Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-zawalczy-w-ksw-intrygujaca-publikacjajpg.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!

Redakcja , 06 Styczeń 2021  18:59
Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska/

Stanęła twarzą w twarz z przeciwnikiem, jak zawodnicy tuż po oficjalnym ważeniu, aż w końcu wylądowała na macie! Tak! Gwiazda stoczyła


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artyści disco polo, skrywają w sobie wiele talentów, również tych niezwiązanych z muzyką. Wielu wykonawców zdradziło już fanom swoje drugie „ja”, które jest pasją lub po prostu sposobem na spędzenie wolnej chwili. 

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo zachwyca pięknym ciałem! Gwiazda odsłoniła to, co ma najpiękniejsze! Internauci komentują!

Jedna z prezenterek disco polo, zszokowała ostatnio fanów na instagramowej relacji. Gwiazda stanęła twarzą w twarz z zawodnikiem mma, a później stoczyła krótką batalię w parterze!

Edyta Folwarska, to osoba o wielu talentach. O jej dziennikarskich zdolnościach wiedzą wszyscy fani disco polo. Edytę znają również czytelnicy miłosnych powieści. Kto wie, czy teraz nie pozna jej cały świat mma!

Artystka wstawiła na Instagram intrygującą relację. W towarzystwie znanego zawodnika mma - Damiana Janikowskiego, Edyta podziwiała puchar, przymierzała rękawice z logo KSW (najpopularniejsza w Polsce federacja mma), stanęła twarzą w twarz z przeciwnikiem, jak zawodnicy tuż po oficjalnym ważeniu, aż w końcu wylądowała na macie! Tak! Gwiazda stoczyła krótki bój z Damianem, dając odbiorcom powody do spekulacji. 

Czy najpiękniejsza prezenterka disco polo, zawalczy dla federacji KSW? Relacja z instagrama wskazuje, że jest to prawdopodobne, tym bardziej, że artystka sama dopytywała fanów, czy powinna rozpocząć karierę wojowniczki. 

Na tę chwilę nie ma żadnych oficjalnych informacji o jej przystąpieniu do mieszanych sztuk walki, ale będziemy trzymać rękę na pulsie i informować Was na bieżąco.

Chcielibyście zobaczyć Folwarską w klatce mma?

Zobacz również: Znany producent muzyczny odświeżył wielki hit zespołu Joker! To nowa jakość disco polo?!

 

Reklama
Edyta Folwarska, Jacek Mędrala, Damian Janikowski
Edyta Folwarska, Jacek Mędrala, Damian Janikowski
Gwiazda disco polo zawalczy w MMA?
Gwiazda disco polo zawalczy w MMA?
Ciekawy strój Edyty Folwarskiej do walki, prawda?
Ciekawy strój Edyty Folwarskiej do walki, prawda?
Plik Edyta Folwarska - MMA (2).jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Córka znanego wokalisty disco polo pójdzie w ślady ojca?! Gesek pochwalił się jej talentem
  2. Effect i gorąca nowość pt. 'Miłość spada z nieba'! Marek Biedrzycki oczaruje świat disco polo? | VIDEO
  3. Nowy image Małgosi Główki - Camasutra! Śliczna wokalistka disco polo zaprezentowała drapieżny makijaż i kuszącą kieckę!
  4. 'Różowe usta' nowość od zespołu Dżentelmeni już dostępna! Zobaczcie nowość disco polo jako pierwsi | VIDEO
  5. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  7. Dramat artystki! Samolot odleciał bez znanej wokalistki disco polo! Etna tłumaczy co się stało!
  8. Popularna wokalistka disco polo zszokowała wszystkich stylizacją! To co ma na głowie wzbudza największe zainteresowanie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami