Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo wyszła ze szpitala i już koncertuj! Magda Narożna już na scenie!

2019-07-05T20:57:00+02:00 Gwiazda disco polo wyszła ze szpitala i już koncertuj! Magda Narożna już na scenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/gwiazda-disco-polo-wyszla-ze-szpitala-i-juz-koncertuj-magda-narozna-juz-koncertuje-1562346870.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/madziapiekniimlodzi/
Reklama


Ogólna

Po chorobie już nie ma śladu!

Reklama

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy pojawiła się informacja, że królowa disco polo - Magda Narożna trafiła do szpitala. Jak sama artystka zdradziła zaatakowała ją bakteria, która spowodowała duszności oraz dużą gorączkę.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!

Na szczęście od kilku dni liderka zespołu Piękni i Młodzi jest już w domu, a jej stan zdrowia polepszył się. To bardzo dobra dla samej wokalistki disco polo jak i jej rodziny oraz oczywiście fanów.

Choroba Magdy spowodowała, że w zeszłym tygodniu Piękni i Młodzi musieli odwołać zaplanowane koncerty. W ten weekend na szczęście wszystko jest w porządku, a wydarzenia z udziałem najpopularniejszego zespołu disco polo odbędą się zgodnie z planem.

4.07 (czwartek) - Źródełko Skorzęcin godz. 24:00
5.07 (piątek) - Sosnowiec , Górka Środulska, godz. 19:20
6.07 (sobota) - Drawno plener , godz. 18:00
6.07 (sobota) - Wijewo plener , godz. 22:00
7.07 (niedziela) - Suchowola , godz 21.30

Na ten weekend Piękni i Młodzi mają zaplanowane pięć koncertów, gdzie już jeden (w czwartek) odbył się. Jak można zobaczyć w mediach społecznościowych Magda jest już w pełni sił i dała czadu podczas czwartkowego koncertu.

Zobacz również: Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!

Mamy nadzieję, że to pierwsze i ostatnie kłopoty zdrowotne wokalistki disco polo, a podczas weekendowego tournée da z siebie wszystko!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!
  2. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  3. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.