Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo w poruszającym utworze - tego nikt się nie spodziewał! Radek Liszewski zaśpiewał w Ciechocińskiej Kolegiacie!

2020-07-08T16:31:00+02:00 Gwiazda disco polo w poruszającym utworze - tego nikt się nie spodziewał! Radek Liszewski zaśpiewał w Ciechocińskiej Kolegiacie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazda-disco-polo-w-poruszajacym-utworze-tego-nikt-sie-nie-spodziewal-artysta-zaspiewal-w-ciechocinskiej-kolegiacie-1593986303.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube - WEEKEND - Oficjalny
Reklama


Życie gwiazd

Miejsce, w którym zaśpiewał znany zespół Weekend zaskakuje - gdzie zagrał?

Reklama

Disco polo to nie tylko skoczne utwory o miłości, teledyski z przepięknymi kobietami i szybkimi samochodami - to także mnóstwo emocji. Każdy artysta wykonując swoją pracę wyrzuca z siebie emocje - u wokalistów widać to szczególnie mocno. Ten artysta jest tego idealnym przykładem.

Zobacz również: Magda Narożna poszła do pracy! Gwiazda disco polo miała już dość jesiennej chandry!

Zespół Weekend znamy z takich utworów jak "Za każdą chwilę z Tobą" czy "Ona tańczy dla mnie" - utwory te można usłyszeć do dziś w klubach, na weselach, osiemnastkach czy jubileuszach. Radek Liszewski to bardzo utalentowany wokalista, co pokazał podczas wydarzenia nietypowego dla artystów disco polo.

Mowa o koncercie w ramach Rycerskiej Mszy Świętej w Ciechocińskiej Kolegiacie - tam lider zespołu Weekend zaśpiewał Pieśń o Matce.

Sprawdźcie wykonanie Radka i dajcie znać, jak oceniacie ten występ? Wolicie standardowe klimaty disco w jego wykonaniu czy może poważniejszy repertuar wychodzi mu równie świetnie?

Zobacz również: Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"
  3. Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.