Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo w poruszającym utworze - tego nikt się nie spodziewał! Radek Liszewski zaśpiewał w Ciechocińskiej Kolegiacie!

2020-07-08T16:31:00+02:00 Gwiazda disco polo w poruszającym utworze - tego nikt się nie spodziewał! Radek Liszewski zaśpiewał w Ciechocińskiej Kolegiacie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazda-disco-polo-w-poruszajacym-utworze-tego-nikt-sie-nie-spodziewal-artysta-zaspiewal-w-ciechocinskiej-kolegiacie-1593986303.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: YouTube - WEEKEND - Oficjalny
Reklama


Życie gwiazd

Miejsce, w którym zaśpiewał znany zespół Weekend zaskakuje - gdzie zagrał?

Reklama

Disco polo to nie tylko skoczne utwory o miłości, teledyski z przepięknymi kobietami i szybkimi samochodami - to także mnóstwo emocji. Każdy artysta wykonując swoją pracę wyrzuca z siebie emocje - u wokalistów widać to szczególnie mocno. Ten artysta jest tego idealnym przykładem.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę

Zespół Weekend znamy z takich utworów jak "Za każdą chwilę z Tobą" czy "Ona tańczy dla mnie" - utwory te można usłyszeć do dziś w klubach, na weselach, osiemnastkach czy jubileuszach. Radek Liszewski to bardzo utalentowany wokalista, co pokazał podczas wydarzenia nietypowego dla artystów disco polo.

Mowa o koncercie w ramach Rycerskiej Mszy Świętej w Ciechocińskiej Kolegiacie - tam lider zespołu Weekend zaśpiewał Pieśń o Matce.

Sprawdźcie wykonanie Radka i dajcie znać, jak oceniacie ten występ? Wolicie standardowe klimaty disco w jego wykonaniu czy może poważniejszy repertuar wychodzi mu równie świetnie?

Zobacz również: Odmieniona i niezwykle przepiękna wokalistka disco polo w gorącej nowości! To prawdziwy sztos!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!
  2. Drastyczne sceny pod klubem disco polo! Doszło do brutalnego pobicia! Video
  3. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.