2023-10-13T18:52:00+02:00 Gwiazda disco polo w obronie koncertów w TVP: "Polityka nie powinna mieszać się z muzyką" Lider Classic, Robert Klatt, wyraża swoje zdanie na temat mieszania polityki z muzyką disco polo i roli TVP w promocji tego gatunku. https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-w-obronie-koncertow-w-tvp-polityka-nie-powinna-mieszac-sie-z-muzykajpg.jpg Disco-Polo.info

Gwiazda disco polo w obronie koncertów w TVP: "Polityka nie powinna mieszać się z muzyką"


Lider Classic, Robert Klatt, wyraża swoje zdanie na temat mieszania polityki z muzyką disco polo i roli TVP w promocji tego gatunku.

Autor: Adam Begier, 13 Październik 2023  18:52
Źródło zdjęć: instagram.com/robert_klatt/
Gwiazda disco polo w obronie koncertów w TVP:
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Żona Dawida Narożnego przefarbowała się na różowo?! Odważna zmiana wizerunku Joanny!
 2. Gwiazda disco polo Justyna Lubas zaśpiewała na własnym weselu! Co za występ! Zobacz, jak Panna Młoda skradła show! VIDEO
 3. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
Reklama

  Disco polo, ten niekiedy marginalizowany gatunek muzyczny, od lat przyciąga setki tysięcy słuchaczy. W ostatnich latach, za sprawą TVP i decyzji Jacka Kurskiego, stał się on jeszcze bardziej popularny, docierając do szerokiej publiczności podczas wielkich koncertów telewizyjnych. Co sądzi na ten temat lider jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo - Classic?

  Disco polo w mainstreamie - korzyści czy zobowiązanie?

  Nie można zaprzeczyć, że decyzja TVP o włączeniu disco polo do swojej ramówki miała znaczący wpływ na popularność tego gatunku. Zespoły takie jak Classic, które wcześniej cieszyły się popularnością głównie na lokalnych imprezach i festiwalach, nagle stały się gwiazdami ogólnopolskiej telewizji.

  Robert Klatt, lider zespołu Classic, jest nie tylko wokalistą, ale też tekściarzem, dziennikarzem, prezenterem i organizatorem festiwali muzycznych. Jego zdaniem, disco polo zawsze miało w sobie coś, co przyciągało ludzi - radosność, energię, pozytywne emocje. Teraz, dzięki wsparciu telewizji, zyskało szansę dotarcia do jeszcze szerszej publiczności.

  Klatt o polityce w muzyce: "Artysta nigdy nie powinien być politykiem"

  Niedawno Robert Klatt w wywiadzie dla Plejady podzielił się swoim zdaniem na temat mieszania polityki z działalnością artystyczną. Jego zdaniem artysta powinien skupić się na swojej twórczości, a nie manifestować swoich poglądów politycznych.

  W kontekście bojkotu TVP przez niektórych artystów, Klatt wyraźnie podkreślił, że jest przeciwny takim działaniom. Uważa, że koncerty to przede wszystkim okazja dla artysty, by spotkać się z fanami i dać im radość poprzez muzykę, a nie miejsce na manifestowanie swoich przekonań politycznych.

  Muzyk podzielił się także ciekawą anegdotą na temat niekonsekwencji niektórych artystów. Ci, którzy krytykują udział w koncertach TVP, często sami występują na imprezach samorządowych, nie zastanawiając się nad politycznym tłem takiego wydarzenia. Dla Klatta jest to dowód na to, że często kwestie polityczne są wykorzystywane w sposób wybiórczy.

  Muzyka disco polo od lat przyciągała rzesze fanów, a dzięki wsparciu TVP zyskała nową, jeszcze większą publiczność. Lider Classic, Robert Klatt, jest zdania, że artysta powinien skupić się na tym, co robi najlepiej - tworzeniu muzyki i dawaniu radości ludziom. Mieszanie polityki z muzyką jest nie tylko niepotrzebne, ale też niekorzystne dla samego artysty. Czy inni artyści podzielają to zdanie? Czas pokaże.

  Reklama

  Classic & Discoman - Dla ciebie mój świat

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
  2. Koncert Czadomana w Londynie – Polacy bawili się przy hitach disco polo!
  3. WOW! Top Girls w odważnych stylizacjach od "olavogaa" - wiosenno-letni hit w disco polo!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo zaśpiewał światowy HIT "Despacito"! Wyjątkowe wykonanie Pawła Jasionowskiego Masters podbija internet!
  5. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
  6. Tak się ubrała na koncert! Znana wokalistka disco polo Iness szokuje stylizacją! Internautom brakuje tchu?!
  7. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!
  8. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie