2023-05-01T06:40:00+02:00 Gwiazda disco polo w Licheniu! Wokalistka odwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Aneta Działak, znana jako Iness, gwiazda disco polo, odwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Wizyta ta pokazuje, że wokalistka ma również swoją drugą twarz i nie b https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-w-licheniu-wokalistka-odwiedzila-sanktuarium-matki-bozej-lichenskiejjpg.jpg

Gwiazda disco polo w Licheniu! Wokalistka odwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

Autor: Adam Begier , 01 Maj 2023  06:40
Gwiazda disco polo w Licheniu! Wokalistka odwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.
Źródło zdjęć: facebook.com/FormacjaIness

Aneta Działak, znana jako Iness, gwiazda disco polo, odwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Wizyta ta pokazuje, że wokalistka ma również swoją drugą twarz i nie boi się publicznie pokazywać swojej wiary.Reklama

  Reklama

  Aneta Działak, znana jako Iness, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych wokalistek muzyki disco polo. Jej przeboje królują na antenach radia i telewizji, a także zdobywają popularność w internecie. Nie wszyscy jednak wiedzą, że wokalistka ma również drugą twarz, która ukazuje się podczas jej prywatnych podróży.

  Iness jako wierząca osoba

  Aneta Działak odwiedziła niedawno Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. To miejsce, które przyciąga co roku tysiące pielgrzymów i turystów. Wokalistka postanowiła udać się tam na krótką wycieczkę i zobaczyć z bliska Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. To nie pierwszy raz, kiedy Iness pokazuje swoją wiarę publicznie. 

  Reklama

  Reakcja fanów na wizytę w Licheniu gwiazdy disco polo

  Po opublikowaniu zdjęć z wizyty w Sanktuarium, fani Anety Działak zareagowali bardzo pozytywnie. Wielu z nich doceniło fakt, że gwiazda disco polo ma również taką, a nie tylko tę "imprezową" stronę. Wokalistka otrzymała wiele ciepłych słów i życzeń, co z pewnością sprawiło jej wiele radości.

  Wokalistka disco polo Aneta Działak, znana jako Iness, odwiedziła niedawno Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Wizyta ta pokazuje, że gwiazda muzyki tanecznej ma również swoją drugą twarz i nie boi się pokazywać publicznie swojej wiary. Reakcja fanów była bardzo pozytywna, co tylko potwierdza, że Aneta Działak jest lubiana nie tylko za swoją muzykę, ale również za swoją autentyczność i naturalność.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Iness---Lichen-1.jpg
  Reklama

  Iness - Ulala

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Walentynkowe hity disco polo! Mega lista z utworami. Najlepsze przeboje na święto zakochanych!
  2. Skolim to prawdziwy milioner! Tyle zarobił na "Wyglądasz idealnie"? To ogromna kwota!
  3. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  4. "Ciao Amore" - Gorąca biesiadna nowość od Piotra Olszewskiego! To strzał w 10?!
  5. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  6. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  7. Czemu disco polo?
  8. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie