Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo okradziona podczas koncertu! Andre wydał oświadczenie!

2018-08-06T17:59:00+02:00 Gwiazda disco polo okradziona podczas koncertu! Andre wydał oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/08/gwiazda-disco-polo-okradziona-podczas-koncertu-andre-wydal-oswiadczenie-1533548752.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

"Nigdy nie myślałem że podczas koncertu zostanę okradziony" przyznał Andrzej Marcysiak, wokalista zespołu Andre

Reklama

Tego nikt się nie spodziewał! Zarówno internauci jak i sam artysta są w szoku! Podczas jednego z koncertów okradziono Andrzeja Marcysiaka, artystę, który w branży muzycznej działa jako Andre. Wokalista po raz pierwszy spotkał się z tego typu sytuacją. 

Jak na każdym koncercie Andre ceni sobie kontakt z publiką. Tak było również podczas jednego z ostatnich występów. Artysta podszedł do przybyłej pod scenę publiczności i ktoś bezczelnie zdjął mu z głowy jedną z jego ulubionych czapek, po czym szybko się oddalił. 

Nigdy nie myślałem że podczas koncertu zostanę okradziony z części mojej garderoby. Tym razem trafiło na moją czapeczkę którą uczestnik nazwijmy wprost złodziej ...przebiegle zdjął w momencie kiedy podszedlem do publiczności i szybko sie oddalił wśród tłumu. Czapka była ...bedzie nowa. przyznał Andre, dodając na końcu "Niech nosi się dobrze i uważaj żeby włosy Ci nie wypadły ...Śmieszne ale prawdziwe"

Wpis spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i zarazem odzewem internatów "Jaki to trzeba mieć tupet i brak wstydu żeby cokolwiek ukraść  brak mi słów."; " Do czego to ludzie są zdolni"; "Jak tak można" czytamy pod postem! 

Jak się okazuje perfidnych śmiałków nie brakuje, jedno jest jednak pewne - Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!
  3. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.