Reklama


Reklama

Gwiazda disco polo nie do poznania. Artystka pokazała wzruszające zdjęcie sprzed 14 lat.

2020-11-09T07:20:00+01:00 Gwiazda disco polo nie do poznania. Artystka pokazała wzruszające zdjęcie sprzed 14 lat. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/gwiazda-disco-polo-nie-do-poznania-pokazala-zdjecie-sprzed-14-lat-1604082293.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/magdaniewinska/
Reklama


Życie gwiazd

Minęło sporo czasu, zatem przemiana wizualna wokalistki disco polo musi być i jest zdumiewająca - ciężko ją rozpoznać

Reklama

Niektórzy artyści disco polo, są w naszych sercach, domach i pamięci od wielu lat. Obecność ta wyraża się głównie w przebojach, które wybrzmiewają w naszych domowych bądź imprezowych głośnikach.

Zobacz również: Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!

Zwiększony dostęp do internetowych aplikacji, również mocno zbliżył fanów do artystów i odwrotnie. 

Dzięki ostatniej publikacji jednej z gwiazd disco, wybraliśmy się w daleką podróż w kierunki przeszłości. Swój wizerunek sprzed 14 lat, udostępniła Magda Niewińska - znana piosenkarka i trenerka wokalna. Gwiazda zaprosiła fanów do swojej prywatności. Pokazała odbiorcom zdjęcie ze swojego ślubu!

Minęło sporo czasu, zatem przemiana wizualna wokalistki musi być i jest zdumiewająca - ciężko ją rozpoznać. Absolutnie nie wyrokujemy, bo tak naprawdę ciężko stwierdzić która wersja Magdy jest lepsza...obecna czy ta sprzed lat, ale należy zaznaczyć, że metamorfoza jest naprawdę znaczna.

Gwiazda udostępniła fotografię z okazji zbliżającej się 14-tej rocznicy ślubu, a ta jak wynika z hasztagu, już 25 listopada. Życzymy oczywiście wszystkiego najlepszego i ciągłego mnożenia tego wspaniałego jubileuszu.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazda disco polo pokazała ponętne zdjęcia! Uwagę zwraca prześwitujący stanik!

https://www.youtube.com/watch?v=nUhHF1V5KGE

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  2. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...
  3. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.