Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-26T07:32:00+01:00 Gwiazda disco polo łamie męskie serca?! Zobaczcie tylko, jaki ma uśmiech! https://disco-polo.info/uploads/news/najpiekniejszy-usmiech-w-swiecie-disco-polo-i-te-doleczkijpg.jpg
Reklama

Gwiazda disco polo łamie męskie serca?! Zobaczcie tylko, jaki ma uśmiech!

Redakcja , 26 Marzec 2021  07:32
Gwiazda disco polo łamie męskie serca?! Zobaczcie tylko, jaki ma uśmiech!
Źródło zdjęć: instagram.com/agnesmile_9/

Jedna z najpiękniejszych kobiet w branży disco polo łamie męskie serca?

Reklama

Estrada disco polo rządzi się swoimi prawami. Oprócz zespołów i wokalistów na scenie możemy także znaleźć grupy taneczne, w których występują piękne dziewczyny. Stała interakcja z fanami musi zapewniać niezapomniane emocje.

Zobacz również: Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!

Agnieszka Chrzanowska, czyli jedna z tancerek grupy Dance Progress Group udostępniła na swoim profilu zdjęcie, w którym powala swoim uśmiechem. Czarny crop-top z długim rękawem wraz z rozpuszczonymi włosami przykuwa oko. Nic dziwnego, że zdjęcie zachwyciło fanów:Taka uśmiechnięta buzia, że od razu robi się weselej”, „Ciekawe ile męskich serc złamały te dołeczki”.

Do opisu urody artystki świetnie nadaje się fragment tekstu o wspomnianych dołeczkach zespołu DejwDla mnie jesteś w sam raz, taka jakiej bym chciał, i te Twoje dołeczki , a ja ja ja ja”.

Przypomnijmy, że grupa taneczna jest znana w branży muzyki rozrywkowej. Występy na koncertach razem z zespołami takimi jak PowerBoy, Extazy, News czy udział w teledysku młodego wokalisty BajorekD w utworze „Tylko Ciebie mam” przysporzyły tancerkom dużej popularności. Nic dziwnego zważając na fakt, że uroda artystek powala na kolana.

Jeszcze raz spójrzmy na te anielskie kadry! Miejmy nadzieję, że artystka podobnie jak jej koleżanki nie spocznie na laurach!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w przejmującym wyznaniu! Jego słowa chwytają za serce!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: DEJW - Dołeczki
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo oburzony! Zarzuca polskim celebrytom zakłamanie i dwulicowość!
  2. HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!
  3. Gwiazdor disco polo przyłapany z ogromną strzelbą w rękach?!
  4. Gangsterskie porachunki?! Gwiazdy disco polo z bronią w ręku! Niebezpieczna akcja!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej