2021-01-15T20:07:00+01:00 Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwonoś https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-kusi-pod-tatrami-fotka-pauli-karpowicz-z-jacuzzi-rozpala-zmysly-do-czerwonoscijpg.jpg

Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Redakcja , 15 Styczeń 2021  20:07
Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wszyscy odbiorcy doskonale wiedzą, że gwiazda Topek, to jedna z najpiękniejszych i najbardziej ponętnych kobiet w show-biznesie.

Reklama

Artyści disco polo korzystają z długiego, przymusowego urlopu na różne sposoby. Fanów jednak najbardziej interesują wyjazdy, na których znane wokalistki zdejmują ubranie i kuszą swoimi ponętnymi wdziękami. Takich kadrów w sieci pojawia się wiele, ale tylko najpiękniejsze kobiety wywołują najgorliwszą dyskusję i podziw wśród oglądających. 

Zobacz również: Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!

Na profilu Pauli Karpowicz - popularnej wokalistki z zespołu Top Girls, pojawiła się fotografia, która mrozi krew w żyłach i rozpala zmysły jednocześnie. 

Piosenkarka dodała zdjęcie, na którym pozuje w jacuzzi. Oczom fanów ukazał się zatem kuszący dekolt. Piersi Pauli magnetyzują oczy odbiorców i nie ma się co dziwić! Jest na co patrzeć! Wszyscy odbiorcy doskonale wiedzą, że gwiazda Topek, to jedna z najpiękniejszych i najbardziej ponętnych kobiet w show-biznesie. 

Jacuzzi znajduje się na zewnątrz, więc wokalistka postanowiła włożyć zimową czapkę z chwytliwym napisem „piź*zi”. Okrycie głowy z takim hasłem także wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Cały post, to kompilacja zmysłowości, pomysłowości, zimowej scenerii i górskiego klimatu - z opisu dowiadujemy się, że artystka znajduje się pod Tatrami. 

Zobaczcie koniecznie to zdjęcie i napiszcie co sądzicie.

Zobacz również: Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: TOP GIRLS – To skomplikowane
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Napięte kontakty gwiazd disco polo?! Artyści szczerze o relacji na linii zięć - teściowa!
  2. Kuba Urbański - Playboys przekazał wieści o stanie swojego zdrowia po bardzo groźnym wypadku! Fani disco polo wstrzymali oddech!
  3. Pilne! Bardzo groźny wypadek gwiazd disco polo! Pijany kierowca wjechał w samochód grupy Playboys! Auto zniszczone! ZDJĘCIA
  4. W sieci zawrzało! Śliczna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła dekolt!
  5. Najwięksi gwiazdorzy mediów społecznościowych połączyli siły i nagrali przebój disco polo! Tego nikt się nie spodziewał!
  6. Legendarny zespół disco polo Classic w duecie z Paullą! Fani przecierają oczy ze zdumienia! To wykonanie jest genialne! VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami