Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazda disco polo dała popis w telewizyjnej dwójce! O tym wideo będzie się mówić jeszcze długo.

2020-07-17T09:50:00+02:00 Gwiazda disco polo dała popis w telewizyjnej dwójce! O tym wideo będzie się mówić jeszcze długo. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazda-disco-polo-dala-popis-w-telewizyjnej-dwojce-o-tym-wystepie-bedzie-sie-mowic-jeszcze-dlugo-1594202354.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jej niesamowita, pozytywna energia udzieliła się wszystkim! Wykonała kilka swoich najpopularniejszych utworów

Reklama

Świat disco polo, żyje ostatnio długo wyczekiwanymi wydarzeniami muzycznymi! Do tych najbardziej popularnych na pewno należą te organizowane i emitowane w telewizji publicznej!

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Słynna już Wakacyjna Trasa Dwójki, przyciąga tłumy fanów, a na scenie zrzesza ikony polskiej muzyki tanecznej i ogólnorozrywkowej! Podczas jednego z takich koncertów, w ostródzkim amfiteatrze, wśród ogromu sław, mogliśmy podziwiać również fantastyczną artystkę - Agnieszkę Drewnicką, wokalistkę grupy Exited!

Idolka swoją sceniczną charyzmą opanowała znajdujący się na wydarzeniu oraz przed odbiornikami tłum! Jej niesamowita, pozytywna energia udzieliła się wszystkim! Wykonała kilka swoich najpopularniejszych utworów i dostarczyła odbiorcom niezapomnianych wrażeń! Ten występ z pewnością przejdzie do historii!

Przed nami jeszcze kilka koncertów z wspomnianej wyżej trasy telewizji publicznej, na której z pewnością nie zabraknie ikon branży disco polo! Do końca wakacji, w każdą niedzielę czekać będzie na nas moc dźwiękowych atrakcji!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
  2. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.