Reklama


Reklama

Grupa Mig z ważnym pytaniem do fanów disco polo | VIDEO

2019-01-14T07:59:00+01:00 Grupa Mig z ważnym pytaniem do fanów disco polo | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/grupa-mig-z-waznym-pytaniem-do-fanow-disco-polo-video-1547388147.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - zespól Mig
Reklama


Ogólna

Twoje zdanie pomoże zespołowi Mig!

Reklama

Zespół Mig ma opinie jednego z najsympatyczniejszych zespołów w świecie disco polo. Rodzina Gwiazdowskich na swoim koncie ma wiele przebojów takich jak "Wymarzona", "Miód malina", czy "Lalunia". W sieci pojawiło się ważne pytanie od zespołu Mig do wszystkich fanów muzyki disco polo.

Pytanie dotyczy filmu, który został udostępniony na ich oficjalnym fanpage. Marek Gwiazdowski zadał pytanie, czy ktoś pamięta utwór, który leci w tle. Oczywiście pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oprócz tego zespół Mig zastanawia się, czy odświeżać utwór pt. "Co Ty mi dasz".

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Jeden z pierwszych hitów disco polo, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wymaga odświeżenia. Być może po namowie przez fanów grupa Mig zdecyduje się na stworzenie nowej aranżacji oraz nagrania nowego wokalu do piosenki pt. "Co Ty mi dasz".

A Wy jakie macie zdanie w tym temacie? Zespół Mig powinien odświeżyć utwór pt. "Co Ty mi dasz? Czekamy na Wasze komentarze.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!
  2. Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.