Reklama
Polecamy


Reklama

Grube miliony na koncie pięknych gwiazd disco polo!

2019-10-08T20:56:00+02:00 Grube miliony na koncie pięknych gwiazd disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/grube-miliony-na-koncie-pieknych-gwiazd-disco-polo-1570560825.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama


Ogólna

Czyżby dziewczyny awansowały na miano królowych disco polo?

Reklama

Formacja Top Girls wiedzie prym! Czyżby dziewczyny zasłużyły swoimi poczynaniami w branży disco polo na miano królowych? Król jest tylko jeden, a jak to jest z płcią damską?

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Jedno jest pewne - Artystki disco polo z zespołu Top Girls mogą zacząć świętować już dzisiaj. Liczby, jakie przewijają się w świecie disco polo są zadziwiające.

W branży muzycznej codziennie przewijają się nowe premiery, ale trzeba stwierdzić, że nie każde są tak trafne, jak te od wokalistek z uwielbianej formacji Top Girls. Justyna Lubas, Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska wiodą prym w świecie muzycznym. Nie ma w tym zupełnie nic dziwnego.

końcu są bardzo utalentowane, piękne, a na scenie potrafią zintegrować się z publicznością. Ich flow oddziałuje dosłownie na wszystkich uczestników koncertu. 

Do najbardziej popularnych utworów należą piosenki takie, jak „Jakbyś mnie zechciał” , „Zakochana” , a także „Nie jestem taka”. Jednakże do najlepszych zalicza się „Mleczko”.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Teledysk do utworu ma już ponad 51 milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Czyżby dziewczyny awansowały na miano królowych disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  3. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.