Reklama
Polecamy
Reklama
2019-10-08T20:56:00+02:00 Grube miliony na koncie pięknych gwiazd disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/grube-miliony-na-koncie-pieknych-gwiazd-disco-polo-1570560825.jpg
Reklama

Grube miliony na koncie pięknych gwiazd disco polo!

Redakcja , 08 Październik 2019  20:56:00
Grube miliony na koncie pięknych gwiazd disco polo!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/ZespolTopGirls
Reklama

Czyżby dziewczyny awansowały na miano królowych disco polo?

Reklama

Formacja Top Girls wiedzie prym! Czyżby dziewczyny zasłużyły swoimi poczynaniami w branży disco polo na miano królowych? Król jest tylko jeden, a jak to jest z płcią damską?

Zobacz również: Spektakularny sukces gwiazd disco polo! Wszystko dzięki tej jednej produkcji!

Jedno jest pewne - Artystki disco polo z zespołu Top Girls mogą zacząć świętować już dzisiaj. Liczby, jakie przewijają się w świecie disco polo są zadziwiające.

W branży muzycznej codziennie przewijają się nowe premiery, ale trzeba stwierdzić, że nie każde są tak trafne, jak te od wokalistek z uwielbianej formacji Top Girls. Justyna Lubas, Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska wiodą prym w świecie muzycznym. Nie ma w tym zupełnie nic dziwnego.

końcu są bardzo utalentowane, piękne, a na scenie potrafią zintegrować się z publicznością. Ich flow oddziałuje dosłownie na wszystkich uczestników koncertu. 

Do najbardziej popularnych utworów należą piosenki takie, jak „Jakbyś mnie zechciał” , „Zakochana” , a także „Nie jestem taka”. Jednakże do najlepszych zalicza się „Mleczko”.

Zobacz również: Dawid Narożny i Andrzeja Kozajda w kręgu zainteresowań producentów muzycznych! Popularność gwiazd disco polo szybko rośnie!

Teledysk do utworu ma już ponad 51 milionów wyświetleń w serwisie YouTube! Czyżby dziewczyny awansowały na miano królowych disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo śpiewa na żywo lepiej niż Kayah i Viki Gabor?! Nagranie podbija sieć!
  2. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  3. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!
  4. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej
Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 roku na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności Akceptuje