2021-09-15T20:19:00+02:00 Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! https://disco-polo.info/uploads/news/gorace-zdjecie-topek-podbija-siec-dwie-gwiazdy-disco-polo-wygladaja-jak-prawdziwe-modelkijpg.jpg

Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!

Redakcja , 15 Wrzesień 2021  20:19

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
Źródło zdjęć: instagram.com/topky_official
Reklama

Wielbiciele artystek wprost nie mogą oderwać wzroku od uroczych “Topek”. Tym bardziej, że dziewczyny wiedzą jak skupić na sobie uwagę fanów!

Reklama

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz do niedawna występowały w popularnym zespole Top Girls. Gwiazdy disco polo po pięciu latach niezwykłej przygody postanowiły odejść z formacji i założyły swój własny projekt o nazwie “Topky”! Tego nikt się nie spodziewał!

Zobacz również: Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO

Urocze panie nie zaniedbują swoich sympatyków. Wokalistki w dalszym ciągu umieszczają w sieci fotki, które powodują u ich słuchaczy szybsze bicie serca. To prawdziwe kusicielki!

Angelika i Paula postanowiły podzielić się efektami niedawnej sesji zdjęciowej. Fotogeniczne artystki na fotce wyglądają jak prawdziwe modelki. Lata pracy na scenie zrobiły swoje!

Reklama

Wielbiciele artystek wprost nie mogą oderwać wzroku od uroczych “Topek”. Tym bardziej, że dziewczyny wiedzą jak skupić na sobie uwagę fanów! Piękny biust Angeliki i zgrabne nogi Pauli to zestaw, wobec którego nie sposób przejść obojętnie!

Fani artystek obsypali swoje idolki licznymi komplementami.

“Ślicznie wyglądacie”

“Pięknie jak zawsze”

“Wyglądacie olśniewająco”

Reklama

Topky nie marnują czasu. Gwiazdy disco polo wypuściły właśnie do sieci swój debiutancki kawałek o tytule “Szpile”. Przebojowa produkcja w szybkim tempie zyskuje coraz większą popularność. Znalazła się już nawet na 7 miejscu karty na czasie na YouTube! To nie lada wyczyn, który nie przytrafia się każdemu!

Fani dziewczyn nie mają wątpliwości. To będzie bardzo emocjonująca jesień! Zapowiada się prawdziwie muzyczna rywalizacja na przeboje! Niech wygra lepszy!

Zobacz również: Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Reklama
Plik Topky---sesja-1.jpg
Plik Topky---sesja-4.jpg
Plik Topky---sesja-3.jpg
Plik Topky---sesja-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Topky - Szpile
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  2. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  4. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  5. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  6. Uwielbiani gwiazdorzy disco polo nagrali duet ze słynnym Sławomirem! To jest wydarzenie roku!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami