2021-10-15T12:46:00+02:00 Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko! https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-skladanka-hitow-disco-polo-trafila-do-sieci-to-najwieksze-przeboje-duetu-mirageyokojpg.jpg

Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!

Redakcja , 15 Październik 2021  12:46
Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
Źródło zdjęć: instagram.com/janusz_konopla_mirage

Przebojowa składanka trwa ponad 60 minut, a rozpoczyna ją sztandarowa piosenka duetu - “To proste tak”


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wydawnictwo muzyczne Folk od pewnego czasu umieszcza w internecie niezwykłe kompilacje największych przebojów wybranych wykonawców disco polo. To nie lada gratka dla wiernych fanów artystów, którzy w jednym miejscu mają możliwość zapoznać się z całą twórczością swoich ukochanych idoli!

Zobacz również: Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'

Mirage&Yoko to popularny duet disco polo, który dosłownie sypie przebojami jak z rękawa. Artyści w swoim repertuarze mają niezliczoną ilość hitów, które cieszą się ogromną sympatią fanów. Kawałki takie jak: “To proste tak”, “Imię na literę M”, czy “Minuta bez Ciebie” to prawdziwe perełki, których nie może zabraknąć na żadnej porządnej imprezie!

Reklama

Piosenki sympatycznej pary disco polo charakteryzują się niezwykle melodyjnym brzmieniem, przy którym nóżka aż sama chodzi. Mirage&Yoko mają wielki talent do tworzenia utworów lekkich, łatwych i przyjemnych, które błyskawicznie trafiają do serc ich sympatyków. To z myślą o nich do sieci trafiła niezwykła składanka będąca swego rodzaju podsumowaniem muzycznej kariery Marty i Janusza!

Tym razem swoją bogatą dyskografią dzieli się sympatyczny duet Mirage&Yoko, którego muzyczny “The best of” znalazł się na YouTube. To niezwykła podróż w czasie w rytmie największych hitów popularnego małżeństwa disco polo!

Przebojowa składanka trwa ponad 60 minut, a rozpoczyna ją sztandarowa piosenka duetu - “To proste tak”. Kolejne kawałki na liście to również prawdziwe perełki. Utwory takie jak: “Kocham Twoje oczy”, “Bo to jest miłość”, czy “Moja miłość to Ty” każdego fana disco polo wprawią w iście romantyczny nastrój. Stawkę zamyka numer “Masz moje oczy”, który w sieci zanotował już ponad 6 milionów wyświetleń!

Fani duetu są naprawdę szczęśliwi. Niezwykła niespodzianka podbiła ich serca!

Reklama

“To mega dobra składanka”

“Super nutki”

“Cudowne piosenki”

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo ukończył prace nad nowymi utworami! Nadchodząca zima należeć będzie do Loverboya?!  

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MIRAGE & YOKO - The Best of Mirage & Yoko
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Elwira Mejk rozpoczyna nowy rozdział w życiu?! Gwiazda disco polo wystąpi w popularnym serialu!
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  3. Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!
  4. Telewizja TVN zrobiła ukłon w stronę fanów disco polo! Stacja pokazała materiał o pionierach tego gatunku!
  5. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  6. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  7. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.
  8. Ponętne zdjęcia cudownej wokalistki disco polo! Drobny szczegół zmienił jej wizerunek. Jak teraz wygląda gwiazda?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami