2023-07-14T17:30:00+02:00 Gorąca premiera ! Zapada noc - VON PRAIS! Do zgarnięcia 1000 zł Von Prais podbija serca słuchaczy i listy przebojów na YouTubie. Spektakularny teledysk z pięknymi tancerkami i ekskluzywnymi samochodami. Refren stał się hitem na TikToku, a https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-zapada-noc---von-prais-do-zgarniecia-1000-zljpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera ! Zapada noc - VON PRAIS! Do zgarnięcia 1000 zł


Von Prais podbija serca słuchaczy i listy przebojów na YouTubie. Spektakularny teledysk z pięknymi tancerkami i ekskluzywnymi samochodami. Refren stał się hitem na TikToku, a konkurs z nagrodą 1000 zł dodaje emocji.

Autor: Adam Begier, 14 Lipiec 2023  17:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera ! Zapada noc - VON PRAIS! Do zgarnięcia 1000 zł
Wybrane dla Ciebie:
 1. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
 2. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
 3. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask

  Wczoraj miała miejsce gorąca premiera najnowszego utworu von Prais, który nie tylko podbija serca słuchaczy, ale również listy przebojów na YouTubie. Jego nowy kawałek stał się prawdziwym hitem wśród fanów muzyki.

  Spektakularny teledysk z udziałem pięknych tancerek i ekskluzywnych samochodów!

  W najnowszym klipie von Prais można podziwiać niesamowite piękno tancerek oraz ekskluzywne samochody. Są one znakiem rozpoznawczym artysty, który zawsze dba o wysoki poziom wizualny swoich produkcji. Teledysk został nakręcony w atmosferycznym klubie, którego już rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach, oraz nad malowniczym jeziorem. Przenosi nas w świat imprezowej, tanecznej nocy, gdzie kobiety zatracają się w rytmie muzyki, a mężczyźni uwielbiają towarzystwo pięknych kobiet.

  Wsparcie przyjaciół i fanów - klucz do sukcesu von Prais

  Von Prais nie odnosi sukcesu sam. Cały teledysk powstał przy wsparciu przyjaciół i ludzi, którzy w niego wierzą. To dzięki nim artysta może spełniać swoje muzyczne marzenia i kreować unikalne dzieła. Jego fanbase stale rośnie, a każda premiera to święto dla wszystkich miłośników jego twórczości.

  Refren, który podbija TikToka i konkurs z nagrodą 1000 zł!

  Refren najnowszego utworu von Prais stał się prawdziwym hitem na TikToku. Użytkownicy serwisu chętnie nagrywają do niego swoje tańce i tworzą kreatywne choreografie. Dodatkowo, artysta zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest nawet 1000 złotych. Szczegóły oraz regulamin konkursu można znaleźć na oficjalnym profilu von Prais na Facebooku. To doskonała okazja, aby zdobyć nagrodę i jednocześnie być częścią rosnącej społeczności fanów artysty.

  Von Prais udowadnia swoje nieustanne dążenie do doskonałości i tworzenia niezapomnianych przebojów. Jego najnowszy utwór to kolejny dowód na to, że talent, determinacja i wsparcie fanów prowadzą do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Będziemy z niecierpliwością czekać na kolejne produkcje tego utalentowanego artysty!


  VON PRAIS - ZAPADA NOC

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!
  2. Przesiada się na motocykl?! Nowy rozdział w karierze gwiazdy disco polo Iness!
  3. Marcin Kotecki znów na topie! "Cały świat w dłoniach nieś" podbija serca fanów
  4. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  5. AKT desperacji?! Matt Palmer oburzony influencerami, którzy żebrzą o sławę "to żałosne i cringowe. Kto się zgadza?"
  6. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  7. Lares prezentuje cover utworu "Granica"
  8. Marta Kociuba nową wójt gminy Cyców! To ciocia uwielbianego gwiazdora disco polo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie