2024-01-05T20:15:00+01:00 Gorąca premiera! Syn króla disco polo Daniel Martyniuk w debiutanckim teledysku pt. "Nigdy nie zapomnę Daniel Martyniuk debiutuje singlem 'Nigdy Nie Zapomnę', łącząc latino i pop, zaskakując różnorodnością od dziedzictwa disco polo swojego ojca https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-syn-krola-disco-polo-daniel-martyniuk-w-debiutanckim-teledysku-pt-nigdy-nie-zapomnejpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera! Syn króla disco polo Daniel Martyniuk w debiutanckim teledysku pt. "Nigdy nie zapomnę"


Daniel Martyniuk debiutuje singlem 'Nigdy Nie Zapomnę', łącząc latino i pop, zaskakując różnorodnością od dziedzictwa disco polo swojego ojca

Autor: Adam Begier, 05 Styczeń 2024  20:15
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera! Syn króla disco polo Daniel Martyniuk w debiutanckim teledysku pt.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
 2. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
 3. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!

Daniel Martyniuk, syn legendy polskiego disco polo, Zenona Martyniuka, zadebiutował na scenie muzycznej swoim pierwszym solowym utworem, zatytułowanym "Nigdy Nie Zapomnę". Ten młody artysta, znany głównie z rodzinnych powiązań, podjął odważny krok, decydując się na wykreowanie własnej ścieżki artystycznej, różniącej się od muzycznego dziedzictwa jego ojca.

"Nigdy Nie Zapomnę" to utwór, który zdecydowanie odbiega od charakterystycznego brzmienia disco polo, kojarzonego z Zenonem Martyniukiem. Daniel wybrał ścieżkę muzyczną, która łączy w sobie elementy latino i pop, prezentując swój unikatowy styl. Jest to interesujący zwrot w karierze artystycznej młodego Martyniuka, pokazujący jego chęć eksperymentowania i poszukiwania własnego głosu w przemyśle muzycznym.

Debiutancki singiel Daniela to kompozycja, która z łatwością wpada w ucho i zachęca do tańca. Melodyjność i rytmiczność utworu sprawiają, że "Nigdy Nie Zapomnę" ma potencjał, by stać się hitem na polskich parkietach tanecznych. Artysta, zdając się na własną intuicję i muzyczne inspiracje, stworzył utwór, który może przyciągnąć szerokie grono odbiorców, zarówno miłośników popu, jak i tych, którzy szukają w muzyce czegoś więcej niż tylko standardowego disco polo.

Debiut Daniela Martyniuka może być postrzegany jako ważny krok w kierunku ukształtowania nowego oblicza polskiej sceny muzycznej. "Nigdy Nie Zapomnę", łącząc w sobie elementy latino i pop, stanowi świeże i interesujące urozmaicenie w krajobrazie rodzimej muzyki rozrywkowej. Czy Daniel Martyniuk będzie kontynuować swoją muzyczną podróż w tym kierunku? Czas pokaże, jakie kolejne muzyczne kroki podejmie ten obiecujący artysta.

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
 2. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
 3. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
 4. Ile zarobił? Dawid Narożny i jego "Królowa jest tylko jedna" rekordzistą na YouTube!
 5. Fani GO kochają! Andre zaskakuje nową balladą pt. "Cały Twój". Utwór stworzył na prośby fanów! Jak wyszło?!
 6. Zenek Martyniuk zdradza, jakie są prawdziwe relacje Daniela z córką Laurą. Król disco polo widuje się z wnuczką?!
 7. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
 8. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie