2021-11-20T21:10:00+01:00 Gorąca premiera! Przebojowa piosenka zespołu Topky zyskała inne brzmienie! Ta nowość podbije listy przebo https://disco-polo.info/uploads/news/artystki-z-zespolu-topky-odswiezyly-swoj-wielki-hit-disco-polo-nowa-wersja-ma-szanse-pobic-oryginaljpg.jpg

Gorąca premiera! Przebojowa piosenka zespołu Topky zyskała inne brzmienie! Ta nowość podbije listy przebojów?!

Redakcja , 20 Listopad 2021  21:10
Gorąca premiera! Przebojowa piosenka zespołu Topky zyskała inne brzmienie! Ta nowość podbije listy przebojów?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Hitowa piosenka dzięki staraniom producentów zyskała zupełnie nowe brzmienie, które ma szansę zawojować niejeden taneczny parkiet w klubach w całej Polsce


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Hitowa piosenka disco polo zyskała zupełnie nowe brzmienie, które ma szansę zawojować niejeden taneczny parkiet w klubach w całej Polsce!

Zobacz również: Młody gwiazdor disco polo zaskoczył nową premierą w stylu folk! Utwór 'Po co mi to było' podbije listy przebojów?!

Topky to nowe muzyczne dziecko Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej. Piękne gwiazdy disco polo po rozstaniu z zespołem Top Girls rozpoczęły pracę na własny rachunek. Od teraz dziewczyny odważnie idą przed siebie z własnymi pomysłami!

Reklama

Urocze Topky w disco polo zadebiutowały kawałkiem “Szpile”, który mimo krótkiej obecności w sieci zdołał już zyskać ponad 3 miliony odsłon! To niebywały sukces, który przytrafić się może tylko nielicznym!

Wielu fanów disco polo nie wyobraża już sobie rozpoczęcia dnia bez tej piosenki. Rytmiczny aranż i łatwo wpadający w ucho tekst to najlepszy przepis na prawdziwy hit! Topky wiedzą jak osiągnąć zamierzony plan i konsekwentnie go realizują!

Gorąca premiera disco polo - Topky - Szpile

Sympatycy uroczych dziewczyn otrzymali do dyspozycji kolejny remix utworu “Szpile”, którego autorem tym razem są znani producenci TriFle & Loop. Hitowa piosenka dzięki ich staraniom zyskała zupełnie nowe brzmienie, które ma szansę zawojować niejeden taneczny parkiet w klubach w całej Polsce!

Wielbiciele dobrej muzyki nie żałują komplementów. To naprawdę udana produkcja!

Reklama

“Po prostu bomba i tyle w temacie”

“Mega remix jak zwykle”

“To jest super”

Przebojowy remix będzie z pewnością hitem nadchodzących Andrzejek. Fani disco polo gdy tylko usłyszą pierwsze dźwięki tej produkcji, to od razu ruszą zgodnie w tany!

Zobacz również: Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Topky - Szpile (Tr!Fle & LOOP & Black Due REMIX)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  2. Piękna wokalista Top Girls rozpala zmysły internautów. Natalia Siemieniecka kusi czarującym FOTO!
  3. Sylwek Gazda – Power Play pokazał zdjęcie z ukochaną żoną! To najbardziej zakochana para disco polo?
  4. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  5. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!
  6. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  7. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  8. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami