2023-03-20T17:43:00+01:00 Gorąca premiera od zespołu Kiler i ich nowego utworu pt. 'Mam czas' - Czy to nowe brzmienie lat 50 Niezwykła premiera od zespołu Kiler pt. "Mam czas". https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-od-zespolu-kiler-i-ich-nowego-utworu-pt-mam-czas---czy-to-nowe-brzmienie-lat-50-tych-zabierze-cie-w-podroz-przez-czasjpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera od zespołu Kiler i ich nowego utworu pt. 'Mam czas' - Czy to nowe brzmienie lat 50-tych zabierze Cię w podróż przez czas?


Niezwykła premiera od zespołu Kiler pt. "Mam czas".

Autor: Adam Begier, 20 Marzec 2023  17:43
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Gorąca premiera od zespołu Kiler i ich nowego utworu pt. 'Mam czas' - Czy to nowe brzmienie lat 50-tych zabierze Cię w podróż przez czas?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
 2. Soni z nowym hitem! Tango na klubowych parkietach
 3. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
Reklama

  Kiler to zespół, który w swojej twórczości odwołuje się do brzmień lat 50tych, kojarzących się z Rock'n'Rollem i rytmami, które z pewnością wielu z nas kojarzą się z kultowymi wykonawcami tamtej epoki. Już w liceum członkowie zespołu grali w zespole Westhouse, który również nawiązywał do tamtej muzyki.

  Zobacz również: Tokenizacja muzyki: Jak NFT zmieniają relacje artystów z fanami?

  Kiler: powrót do korzeni muzyki Rock'n'Roll lat 50tych

  Teraz Kiler powraca z nowym utworem pt. "Mam czas", który z pewnością przypadnie do gustu fanom muzyki z lat 50tych i 60tych. Piosenka została napisana przez wokalistę zespołu, a aranżacja i mix zostały wykonane przez Bartosza Bocheńskiego. Wokal nagrany został przez DjVoltę, co dało idealne połączenie, które słychać w każdej nucie utworu.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Do utworu powstał również teledysk, który został nakręcony w Chicago, a w którym możemy zobaczyć lokalny bar Cafe Prague oraz firmę ubezpieczeniową. Klip został nagrany przez firmę PNMedia, a scenariusz napisany przez Adriannę Schneider. Tak jak i w piosence, w teledysku można odnaleźć pewnego rodzaju konflikt - z jednej strony mamy odczucie, że czas nam ucieka, a z drugiej nie do końca wiemy, co z nim zrobić.

  Czy nowy utwór Kiler zabierze nas w podróż do czasów lat 50tych? To pytanie, na które trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ale jedno jest pewne - "Mam czas" to piosenka, która wciąga swoją nostalgiczną atmosferą i doskonale oddaje klimat tamtych czasów. Dla fanów muzyki z lat 50tych i 60tych jest to z pewnością must have w ich playlistach.

  Zobaczcie niezwykłą nowość w naszym serwisie.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
  2. Nowa premiera Karolcii – "Zamieniam Ból na Miłość" już dostępna!
  3. Rajmund zachwyca fanów nowością "Potępiony II" – Czy to hit na lata?
  4. "Ściemy i Dramy" - Daria Włodkowska nowa gwiazda na polskiej scenie Disco Polo!
  5. Dawid Narożny zachwyca publiczność utworem "Galaktyczny lot" podczas koncertu w Gąbinie!
  6. Nowy Hit Diadem 'Loty' już podbija YouTube! Czy to Największy Przebój Lata 2024
  7. Szymon Woner rozgrzał miejscowość Kargowa – Tłumy na koncercie młodego artysty!
  8. Książe latino na szczycie?! Znani producenci przerobili hit Matt Palmera "Będę Twym aniołem"! Nowość podbija internet! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie