2023-03-26T19:19:00+02:00 Gorąca premiera od Pawła Kobierskiego pt. "Żyj chwilą". To niezwykła nowość na rynku disco po Odkryj najgorętszą nowość na rynku disco polo! "Żyj chwilą" to niezwykły utwór od amerykańskiego kierowcy tira, Pawła Kobierskiego, który przekazuje pozytywną https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-od-pawla-kobierskiego-pt-zyj-chwila-to-niezwykla-nowosc-na-rynku-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera od Pawła Kobierskiego pt. "Żyj chwilą". To niezwykła nowość na rynku disco polo.


Odkryj najgorętszą nowość na rynku disco polo! "Żyj chwilą" to niezwykły utwór od amerykańskiego kierowcy tira, Pawła Kobierskiego, który przekazuje pozytywną energię, wartości życiowe i motywuje do cieszenia się każdą chwilą. Przekonaj się, dlaczego to nowe, gorące nazwisko na polskiej scenie muzycznej i posłuchaj hitem lata!

Autor: Adam Begier, 26 Marzec 2023  19:19
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera od Pawła Kobierskiego pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
 2. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
 3. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian
Reklama

Disco polo to jeden z najpopularniejszych gatunków muzyki tanecznej w Polsce. Zyskał sobie rzeszę fanów dzięki rytmicznej i łatwo wpadającej w ucho muzyce oraz niebanalnym tekstom. Nowa potencjalna gwiazda disco polo, która już zdążyła zaskoczyć swoją publiczność zaprezentowała nową produkcję.

Zobacz również: Biały Miś rozkochał serca Polaków! Posłuchajcie, jak brzmi teraz wielki HIT disco polo w wykonaniu Top One! VIDEO

Paweł Kobierski, zawodowy kierowca tira, który mieszkając w Stanach Zjednoczonych, zdecydował się podzielić swoją pasją i muzyką z polskim odbiorcą. Jego najnowszy utwór pt. "Żyj chwilą" w krótkim czasie zyskał sobie popularność i stał się hitem wśród fanów muzyki disco polo.

Paweł Kobierski od zawsze marzył o tym, by podzielić się swoją muzyką z innymi. Jednak pracując jako kierowca tira, nie miał wiele czasu na realizację swoich artystycznych marzeń. Dopiero gdy poznał swoją ukochaną Ewunię, zaczęło się coś dziać. To właśnie dzięki jej wsparciu i motywacji udało mu się skomponować wiele autorskich utworów, w tym również "Żyj chwilą". Utwór ten powstał z myślą o ludziach, którzy nie potrafią docenić chwili obecnej i ciągle myślą o przeszłości lub przyszłości. Paweł Kobierski stara się przekazać słuchaczom, żeby cieszyli się każdą chwilą, która jest w ich życiu. W końcu, życie to nie tylko praca, obowiązki i stres. To także chwile spędzone z bliskimi i przyjaciółmi, które warto celebrować.

Polecamy
EBook Disco Polo

"Żyj chwilą" to utwór o szybkim tempie, którego rytm momentalnie wciąga słuchacza i nie daje mu spokoju. Tekst jest napisany w sposób bardzo przystępny i zrozumiały dla każdego, a przesłanie jest bardzo proste i klarowne. W utworze, Paweł Kobierski zachęca nas do zatrzymania się na chwilę i spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy. Przypomina nam, że każdy dzień jest wartościowy i warto go wykorzystać na maksimum, bo życie jest krótkie i nie ma sensu marnować go na rzeczy, które nas nie cieszą. Za teledysk, który pojawił się na disco-polo.info odpowiada niezawodna firma PN Media, która po raz kolejny zrobiła kawał dobrej roboty.

"Żyj chwilą" to utwór, który przyciąga uwagę swoją pozytywną energią i motywacyjnym przesłaniem. Paweł Kobierski udowadnia, że disco polo to nie tylko taneczna muzyka, ale także gatunek, który może przekazywać ważne wartości życiowe. To nowe, gorące nazwisko na polskiej scenie muzycznej, którego warto posłuchać i obserwować. "Żyj chwilą" to niezwykła nowość na rynku disco polo, która z pewnością zyska wielu fanów i stała się hitem lata.

Reklama

Paweł Kobierski - Żyj Chwila

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!
 2. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
 3. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
 4. Mega premiera: DiscoBoys – „Z Tobą”: Niezwykła premiera! Niesamowite zaskoczenie!
 5. Ten HIT disco polo znają wszyscy! Teraz trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi "Noc z Renatą" w 2024r.?!
 6. „Nadzieja” na żywo – legendarny hit zespołu Skaner
 7. Nowość od Alvaryo! "Ostatnie spotkanie" już niebawem!
 8. Uwielbiany zespół disco polo News gwiazdą na hucznych urodzinach hotelu President! Co za występ, ta piosenka to HIT!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie