Reklama


Reklama

Gorąca premiera od czerwonej królowej disco polo!

2018-11-20T15:25:00+01:00 Gorąca premiera od czerwonej królowej disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/goraca-premiera-od-czerwonej-krolowej-disco-polo-1542145514.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Red Queen
Reklama


Premiera

Zaskoczeni nowością?

Reklama

W muzyce disco polo coraz więcej uzdolnionych i na dodatek pięknych wokalistek disco polo. Jest Magda Naroża, Gosia Grabda, czy Elwira Mejk. Do tego zestawu dołączyła już jakiś czas temu czerwonowłosa królowa disco polo - Asia Korycka z zespołu Red Queen.

Zobacz również: Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!

Dziś na łamach naszego serwisu pojawiła się znakomita premiera od zespołu Red Queen pt. "Za szybko Tobie się oddałam". Jest to jednak inna wersja niż pierwotna. Za remix odpowiada znany producent muzyczny Toca Bass.

Zapraszamy do wysłuchania nowości od zespołu Red Quuen. Czy premiera podbije branżę disco polo? A może na dobre utwór zagości w klubach disco polo? Czas pokaże. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  2. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!
  3. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.