2023-07-08T12:50:00+02:00 Gorąca premiera: Justin Flux - Want you for myself! Za produkcję odpowiada gwiazdor disco polo Justin Flux - Chcę ciebie tylko dla siebie. Nowy projekt Mariusza Jasionowicza, znanego jako Marioo. Przełamywanie barier w muzyce disco. Autentyczność artysty i świeżość b https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-justin-flux---want-you-for-myself-za-produkcje-odpowiada-gwiazdor-disco-polopng.png Disco-Polo.info

Gorąca premiera: Justin Flux - Want you for myself! Za produkcję odpowiada gwiazdor disco polo


Justin Flux - Chcę ciebie tylko dla siebie. Nowy projekt Mariusza Jasionowicza, znanego jako Marioo. Przełamywanie barier w muzyce disco. Autentyczność artysty i świeżość brzmień.

Autor: Adam Begier, 08 Lipiec 2023  12:50
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera: Justin Flux - Want you for myself! Za produkcję odpowiada gwiazdor disco polo
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
 2. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
 3. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO

Na muzycznym rynku pojawiła się niedawno produkcja od artysty działającego pod pseudonimem Justin Flux. Utwór "Chcę ciebie tylko dla siebie" nie przypomina żadnej z produkcji naszych rodzimych artystów disco dance. Jednakże, co ma ten utwór wspólnego z naszym portalem? Okazuje się, że jest to nowy projekt znanego fanom muzyki disco artysty, Mariusza Jasionowicza, który bardziej jest znany jako Marioo. Mariusz jest twórcą takich hitów jak "Takie ciało to raj," "Kochaj mnie tak" czy "Ona ma foch".

Wśród artystów każdego gatunku muzycznego powszechna jest tendencja do przełamywania barier stylistycznych, eksperymentowania z nowymi gatunkami i współpracy z wykonawcami o odmiennych brzmieniach. Ta tendencja jest obecna także wśród wykonawców muzyki disco od kilku lat. Jednak co wyróżnia tę produkcję spośród innych utworów artystów, którzy otwierają się na międzynarodowe rynki muzyczne?

Podobnie jak Marioo, Justin Flux niezależnie odpowiada za proces tworzenia muzyki, pisania tekstów, aranżacji i produkcji teledysku. Mariusz, od samego początku swojej kariery twórczej, jest zdania, że każdy artysta powinien dawać swoim fanom autentyczną wersję siebie w 100%, zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym.

Tak samo jest w przypadku tego projektu. Mariusz postanowił być wierny tej idei i mimo że tworzenie tej produkcji wymagało większego nakładu pracy, aby sprostać międzynarodowym standardom, zdecydował się nie korzystać z zachodnich producentów czy tekściarzy. Jak wiadomo dla bardziej zagorzałych fanów artysty, Mariusz posiada już na swoim koncie współprodukcję anglojęzycznego albumu, który stworzył jako Dreamer & Hypnotic, we współpracy z producentem Robertem Balcerzakiem.

Mariusz przyznał, że ta najnowsza produkcja nie spełnia wszystkich jego oczekiwań, ale uważa ją za krok milowy w swojej twórczości i zamierza kontynuować tę muzyczną ścieżkę. Jednocześnie uspokaja swoich fanów, że nie zamierza zrezygnować z twórczości, którą realizuje jako Marioo.

Nasz portal zachęca do odkrycia tej muzycznej ciekawostki. Według nas przecieranie nowych szlaków muzycznych przez Mariusza może pozytywnie wpłynąć na twórczość Marioo, dodając jego utworom świeżości brzmieniowej.

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!
 2. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
 3. XVII Święto Kwitnącej Wiśni! 28 kwietnia 2024 zagrają zespoły disco polo!
 4. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
 5. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
 6. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
 7. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
 8. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie