2021-06-26T14:39:00+02:00 Gorąca premiera grupy Bayera ze słoneczną Chorwacją w tle! Piosenka 'Raj' stanie się hitem lata 2021?! Fa https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-zaskakuje-nowym-klipem-bayera-nagral-go-w-slonecznej-chorwacjipng.png

Gorąca premiera grupy Bayera ze słoneczną Chorwacją w tle! Piosenka 'Raj' stanie się hitem lata 2021?! Fani już komentują!

Redakcja , 26 Czerwiec 2021  14:39

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Gorąca premiera grupy Bayera ze słoneczną Chorwacją w tle! Piosenka 'Raj' stanie się hitem lata 2021?! Fani już komentują!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

W sieci pojawił się właśnie długo oczekiwany teledysk popularnego artysty disco polo, który powstał do utworu “Raj”! To mocno energetyczna produkcja

Reklama

Jeśli nie zaplanowaliście jeszcze swoich wakacyjnych wojaży, to z pomocą przychodzi Wam popularny artysta disco polo, który swoją muzyczną premierę zrealizował w pięknej Chorwacji! Tam naprawdę warto pojechać! Tak malowniczych plenerów nie znajdziecie nigdzie indziej!

Zobacz również: Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!

GORĄCA PREMIERA DISCO POLO ZE SŁONECZNĄ CHORWACJĄ W TLE 

Bayera to uwielbiany wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie hity jak: “Obrączki szczerozłote”, “Popłyniemy”, czy “Ta szalona dziewczyna”. Gwiazdor nie zwalnia tempa, i po raz kolejny oddaje w ręce słuchaczy swoje najnowsze dzieło!

Reklama

Bayera kolejny raz stanął na wysokości zadania! W sieci pojawił się właśnie długo oczekiwany teledysk popularnego artysty disco polo, który powstał do utworu “Raj”! To mocno energetyczna produkcja, która sprawia, że nogi aż same rwą się do tańca!

Wokalista disco polo swój premierowy klip nakręcił w malowniczej Chorwacji! Niezwykle piękne plenery zawarte w teledysku mocno pobudzają wyobraźnię! Zwłaszcza jeśli pojawia się w nich piękna modelka, od której wprost nie można oderwać wzroku! Takie połączenie sprawia, że widz oglądający produkcję ma wrażenie, jakby znajdował się w prawdziwym raju!

FANI DISCO POLO ZACHWYCENI NOWĄ PRODUKCJĄ GRUPY BAYERA! UTWÓR STANIE SIĘ HITEM LATA 2021?

Najnowszy klip artysty disco polo zbiera pozytywne recenzje w sieci! Wygląda na to, że Bayera kolejny raz stworzył muzyczne arcydzieło!

Reklama

“Wiedziałam, że się nie da zawieść. Kolejny piękny hit. Bayera najlepszy zespół!”

Kolejna udana produkcja od Bayery, trochę inna niż poprzednie...ten Artysta nie ma słabych utworów, będzie katowane”.

“Słuchałam zapowiedzi i bardzo czekałam na premierę, bo czułam, że będzie hit i się nie pomyliłam. Świetnie Ci to wyszło”.

Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Bayera jest jedną z najjaśniejszych gwiazd disco polo! To prawdziwy talent!

Zobacz również: Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayera - Raj
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Łódź Disco Fest 2021 powraca! To będzie największe wydarzenie disco polo tego roku!? Zobaczcie LISTĘ WYKONAWCÓW!
  2. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  3. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  4. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  5. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  6. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  7. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  8. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami