Reklama
Polecamy


Reklama

Gorąca premiera Dawida Narożnego już dostępna! Komentarze wskazują na prawdziwy hit!

2020-07-03T18:33:00+02:00 Gorąca premiera Dawida Narożnego już dostępna! Komentarze wskazują na prawdziwy hit! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/goraca-premiera-dawida-naroznego-juz-dostepna-komentarze-wskazuja-na-prawdziwy-hit-1593793430.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dawid Narożny wydał swoją pierwszą solową produkcję! To będzie nowy hit lata 2020?

Reklama

Dawid Narożny to niezwykle utalentowany artysta disco polo. Właśnie dziś gwiazdor zaprezentował swój premierowy utwór, który pozwoli mu dołączyć do grona największych gwiazd muzyki tanecznej?! 

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Przebojów.)

Wielcy artyści disco polo nie zwalniają tempa. Ciągłe nowości pojawiające się w sieci, są kluczowym elementem w kontynuowaniu barwnych i rozwojowych karier muzycznych. Zespoły i indywidualni wokaliści stają na głowie, żeby znowu zachwycić świat swoją produkcją.

Widzowie zachwyceni kolejnymi premierami, gdzieś z tyłu głowy wyczekiwali na taneczną bombę od Dawida Narożnego - byłego wokalisty zespołu Piękni i Młodzi.

Zainteresowanie rosło z dnia na dzień, a emocje buzowały z coraz większą intensywnością. Wszystko po to, by już teraz przeżyć swoiste katharsis. W sieci pojawił się utwór, pod którym oburącz podpisuje się sam Dawid Narożny. Piosenka pt. „Nosiłem kwiaty Ci”, to utwór, który charakteryzuje niezwykle rytmiczna i wakacyjna muzyka.

Mega! Oby tak dalej!

„Piękny utworek”

Kawałek od pierwszych dźwięków porywa do tańca i nikt już chyba nie ma wątpliwości, że parkiety odczują pojawienie się na rynku propozycji od Pięknego Dawida.

Tekst, to również bardzo przemyślana formuła. Pozostaje w pamięci od pierwszego odsłuchania. Niezwykle istotny jest także klip, który doskonale obrazuje zaprezentowaną w utworze treść. Oczekiwanie z pewnością zostało nagrodzone.

Wielki przebój już krąży w sieci i zdobywa uznanie fanów. A Wy słyszeliście już pierwszą kompozycję od Dawida Narożnego?

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls w ogniu pytań! Wokalistka disco polo nie jest już zaręczona?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!
  2. PILNE! Gwiazdor disco polo w sytuacji zagrożenia życia! Auto wylądowało w rowie, artysta przestrzega fanów!
  3. Legendarna formacja disco polo - Milano w zmienionym składzie! Opublikowany filmik wywołał konsternację wśród fanów.


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.