Reklama


Reklama

Gorąca premiera Dawida Narożnego już dostępna! Komentarze wskazują na prawdziwy hit!

2020-07-03T18:33:00+02:00 Gorąca premiera Dawida Narożnego już dostępna! Komentarze wskazują na prawdziwy hit! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/goraca-premiera-dawida-naroznego-juz-dostepna-komentarze-wskazuja-na-prawdziwy-hit-1593793430.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Dawid Narożny wydał swoją pierwszą solową produkcję! To będzie nowy hit lata 2020?

Reklama

Dawid Narożny to niezwykle utalentowany artysta disco polo. Właśnie dziś gwiazdor zaprezentował swój premierowy utwór, który pozwoli mu dołączyć do grona największych gwiazd muzyki tanecznej?! 

Zobacz również: W życiu znanego muzyka disco polo przyszedł czas poważne na zmiany!

Wielcy artyści disco polo nie zwalniają tempa. Ciągłe nowości pojawiające się w sieci, są kluczowym elementem w kontynuowaniu barwnych i rozwojowych karier muzycznych. Zespoły i indywidualni wokaliści stają na głowie, żeby znowu zachwycić świat swoją produkcją.

Widzowie zachwyceni kolejnymi premierami, gdzieś z tyłu głowy wyczekiwali na taneczną bombę od Dawida Narożnego - byłego wokalisty zespołu Piękni i Młodzi.

Zainteresowanie rosło z dnia na dzień, a emocje buzowały z coraz większą intensywnością. Wszystko po to, by już teraz przeżyć swoiste katharsis. W sieci pojawił się utwór, pod którym oburącz podpisuje się sam Dawid Narożny. Piosenka pt. „Nosiłem kwiaty Ci”, to utwór, który charakteryzuje niezwykle rytmiczna i wakacyjna muzyka.

Mega! Oby tak dalej!

„Piękny utworek”

Kawałek od pierwszych dźwięków porywa do tańca i nikt już chyba nie ma wątpliwości, że parkiety odczują pojawienie się na rynku propozycji od Pięknego Dawida.

Tekst, to również bardzo przemyślana formuła. Pozostaje w pamięci od pierwszego odsłuchania. Niezwykle istotny jest także klip, który doskonale obrazuje zaprezentowaną w utworze treść. Oczekiwanie z pewnością zostało nagrodzone.

Wielki przebój już krąży w sieci i zdobywa uznanie fanów. A Wy słyszeliście już pierwszą kompozycję od Dawida Narożnego?

Zobacz również: Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  2. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  3. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.