2024-04-04T17:45:00+02:00 Gorąca premiera disco polo: Bartii - Cały Twój Poznaj 'Cały Twój' Bartii - utwór, który stał się hitem disco polo! Energetyczna muzyka, wakacyjny teledysk i rytm, który zostaje w pamięci https://disco-polo.info/uploads/news/goraca-premiera-disco-polo-bartii---caly-twojjpg.jpg Disco-Polo.info

Gorąca premiera disco polo: Bartii - Cały Twój


Poznaj 'Cały Twój' Bartii - utwór, który stał się hitem disco polo! Energetyczna muzyka, wakacyjny teledysk i rytm, który zostaje w pamięci

Autor: Adam Begier, 04 Kwiecień 2024  17:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Gorąca premiera disco polo: Bartii - Cały Twój
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! 'Światła jak diamenty' - teledysk, który musicie zobaczyć!
 2. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch
 3. Skolim szykuje erotyczną nowość?! To FOTO zdradza wszystko! Fani w szoku - Król latino z odwagą podbija rynek!
Reklama

W świecie disco polo pojawił się gorący nowicjusz, który z pewnością przykuje uwagę wszystkich miłośników gatunku. Mowa o artyście znanym jako Bartii i jego najnowszym utworze, "Cały Twój". Ten singiel to kwintesencja tego, co w disco polo najbardziej uwielbiamy - żywiołowy rytm, zapadające w pamięć melodie oraz tekst, który od pierwszego przesłuchania zapisuje się w sercu każdego słuchacza.

"Cały Twój" to kompozycja, która idealnie wpisuje się w kanon tego popularnego gatunku muzycznego. Czy jest coś lepszego niż piosenka, która od pierwszych taktów wprowadza nas w świetny nastrój? Bartii z pewnością udowadnia, że potrafi stworzyć coś, co będzie towarzyszyło nam w najbardziej radosnych momentach życia, zwłaszcza podczas letnich przygód.

Klip do singla "Cały Twój" to prawdziwa wizualna uczta. Teledysk, nagrany w najgorętszy dzień minionych wakacji, przenosi nas wprost do świata beztroskiej zabawy i słońca. Są tu gorące ujęcia, wakacyjne krajobrazy, pełne uroku dziewczyny – wszystko to, co stanowi nieodłączny element dobrej zabawy w rytmie disco polo. Bartii pokazuje w nim, jak ważne w jego twórczości jest połączenie dobrej muzyki z przyciągającym wzrok obrazem.

Odkryjcie ten letni hit na naszym portalu disco-polo.info i zanurzcie się w pełnej energii i radości kompozycji, która bez wątpienia jeszcze nie raz rozbrzmi na letnich imprezach i festiwalach. "Cały Twój" Bartii to pozycja obowiązkowa na każdej muzycznej liście przebojów miłośników disco polo!

Reklama

BARTII - CAŁY TWÓJ

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
 2. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
 3. Klaudia Zielińska rozgrzała Kisielice! Tłumy szalały przy hitach "Bad Boy" i "Silniejsza"!
 4. DisKoliber podbije tym rynek disco polo?! Zespół postawił na innowacyjne brzmienie i wyjątkową ekipę. Pomaga mu znany artysta!
 5. Mega premiera: Andre - "Nasza Kaszubeczka"! Kandydat na hit lata?
 6. Sylwia Kossakowska podbija scenę! Zobacz jej niesamowity koncert w Rościnno i największe hity!
 7. Gwiazdor disco polo w akcji: Tak Kamil Kossakowski Discoboys podbija scenę hitem „Z Tobą”!
 8. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie