Reklama


Reklama

Gorąca nowość od Brendy Band - Powiedz mi | Premiera!

2019-07-16T10:00:00+02:00 Gorąca nowość od Brendy Band - Powiedz mi | Premiera! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/goraca-nowosc-od-brendy-band-powiedz-mi-premiera-1563042243.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Myślicie, że nowość od formacji Brendy Band podbije klubowe parkiety?

Reklama

Pomimo młodego wieku zespół disco polo ma na swoim koncie pokaźną liczbę zagranych koncertów i tysiące przejechanych koncertów. W ostatnim czasie do sieci trafił ich najnowszy numer, który zapowiada się dość intrygująco.

Zobacz również: Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!

Czyżby szykowało się odkrycie roku? Formacja Brendy Band jest stosunkowo młodym zespołem, aczkolwiek ze sporym doświadczeniem. Zespół powstał blisko 5 lat temu. W jego skład wchodzi grupa zakręconych przyjaciół- Daniel Chełminiak, Witold Golonka, Arkadiusz Golonka, Szymon Jurczak, a także Dawid Poręba i Tomasz Żarowski.

Ich najnowsza propozycja powstała dokładnie 2 lata temu. Jednakże z niektórymi utworami jest, jak z winem. Im starsze, tym lepsze. Artyści przyznali, iż piosenka musiała dojrzeć wraz z nimi do tego, aby mogła w końcu ujrzeć światło dzienne. Fani nie kryją entuzjazmu. Za realizacje bujnego teledysku odpowiedzialna jest niezawodna grupa Rakoczy Film.

Fabuła klipu nawiązuje do pewnej, miłosnej historii. Jednakże każdy słuchać może zinterpretować przekaz zupełnie inaczej.

Zobacz również: Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!

Myślicie, że nowość od formacji Brendy Band podbije klubowe parkiety?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Tyle pięknych kobiet w jednym teledysku disco polo dawno nie było. Gorąca premiera Doktora Swag'a!
  2. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.
  3. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.