Reklama


Reklama

Gorąca i zaskakująca premiera! Milano & Top Girls w niesamowitej produkcji!

2018-11-28T20:49:00+01:00 Gorąca i zaskakująca premiera! Milano & Top Girls w niesamowitej produkcji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/goraca-i-zaskakujaca-premiera-milano-top-girls-w-niesamowitej-produkcji-1543431530.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie posłuchajcie nowości od rewelacyjnych zespołów disco polo!

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje przepięknych duet. Na rynku pojawiła się rewelacyjna premiera w wykonaniu dwóch zdolnych zespołów disco polo, które kochają miliony Polaków.

Grupa Milano, czyli Mirek Trzciński oraz przepiękne dziewczyny z formacji Top Girls we wspólnej produkcji mogą podbić rynek disco polo. Dziś w naszym serwisie pojawiła się wspólna propozycja pt. "Bez Ciebie". Jest to cover utworu grupy Power Play, który został przygotowany z okazji 15-lecia zespołu z Zamościa.

Zapraszamy do wysłuchania nowości i oceny tego duetu, który z pewnością namiesza na rynku disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  3. Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.