2018-07-17T12:56:00+02:00 Gesek & Mario Bischin w premierowej produkcji. Po raz pierwszy LIVE w Ocean Parku | Summer Time VIDEO Artyści po raz pierwszy wykonali wspólnie swoją premierową produkcję pt. "Summer Time (Ocean Park)", zobaczcie jak brzmi utwór w wersji Live https://disco-polo.info/uploads/news/2018/07/gesek-mario-bischin-w-premierowej-produkcji-po-raz-pierwszy-live-w-ocean-parku-summer-time-video-1531744929.jpg Disco-Polo.info

Gesek & Mario Bischin w premierowej produkcji. Po raz pierwszy LIVE w Ocean Parku | Summer Time VIDEO


Autor: Goliat, 17 Lipiec 2018  12:56
Źródło zdjęć: materiały własne

Artyści po raz pierwszy wykonali wspólnie swoją premierową produkcję pt. "Summer Time (Ocean Park)", zobaczcie jak brzmi utwór w wersji Live

Gesek & Mario Bischin w premierowej produkcji. Po raz pierwszy LIVE w Ocean Parku | Summer Time VIDEO
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Lider Dance z nowym utworem ”Zabierz mnie”! To hołd dla zmarłej Agnieszki Mazurek!
  2. Fani oszaleli na koncercie Zenona Martyniuka! Wideo z Bychawy podbija internet
  3. Nowość od Skalars! ”Sam!” to emocje i taneczny klimat – disco polo z nowym teledyskiem robi wrażenie
Reklama

Sezon letnich koncertów w Ocean Parku został oficjalnie otwarty 13 lipca koncertami gwiazd disco polo. Wśród nich znaleźli się również Gesek i Mario Bischin, którzy oprócz własnych koncertów zagrali również w duecie. 

Panowie po raz pierwszy wykonali wspólnie swoją premierową produkcję pt. "Summer Time (Ocean Parku), która powstała z myślą o tym miejscu. Skoczna, taneczna, radosna i powiązana bezpośrednio ze wspomnianym parkiem rozrywki piosenka spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród bawiących się przed sceną uczestników koncertu.

Początki nie były łatwe. – Mario nie mówi po polsku i mieszka w Rumuni, więc wszelkie rozmowy odbywaliśmy e-mailowo, w języku angielskim i dopiero po pół roku udało nam się sfinalizować utwór – przyznał na łamach naszej partnerskiej gazety "Na żywo" Łukasz Gesek opowiadając o realizacji teledysku. 

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. ”Mamo” zespołu Akcent w nowej wersji Arka Kopaczewskiego. To nagranie chwyta za serce
  2. Edyta Folwarska kusi ciałem w bikini! Prezenterka Polo TV rozgrzała Instagram do czerwoności
  3. Premiera: Niezwykły powrót Shazzy! ”Stars of love” to muzyczny prezent z ważnym przesłaniem
  4. Szokujące słowa Kory do Magdaleny Narożnej w ”Must Be The Music”! Tak ostro nikt wcześniej tego nie podsumował
  5. To koniec Justyny Lubas, jaką znaliśmy?! FolkShow wywraca wszystko do góry nogami!
  6. Zespół MAX z Jankowej w finałowym odcinku „Policjantek i Policjantów”! Takiego debiutu nikt się nie spodziewał
  7. Iness zrealizuje aż 4 nowe teledyski! Fani disco polo nie mogą się tego doczekać
  8. ”Ja i skład” to wspólny numer DiscoBoys i Raider! Powstał w 13 minut! Posłuchajcie jako pierwsi!
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły