Reklama
Polecamy


Reklama

Genialny występ Pięknych i Młodych! Zespół disco polo rozwalił system!

2019-04-22T15:20:00+02:00 Genialny występ Pięknych i Młodych! Zespół disco polo rozwalił system! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/genialny-wystep-pieknych-i-mlodych-zespol-disco-polo-rozwalil-system-1555937647.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - megamusicwilga
Reklama


Koncert

Co tam się działo!

Reklama

Piękni i Młodzi za sprawą m.in. telewizji Polsat wskoczyli na sam szczyt muzyki disco polo. Na dodatek przeboje takie jak "Niewiara", "Kocham się w Tobie", czy "Chciałabym spać z Tobą" przyczyniły się do ogromnego sukcesu Magdy, Dawida oraz Daniela. 

Zobacz również: Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.

Od Świąt Wielkanocnych rozpoczął się okres ogromnej ilości koncertów disco polo. Artyści, aż do połowy września będą bardzo mocno obłożeni pracą, a to doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy kochają muzykę taneczną. Piękni i Młodzi swoją letnią trasę koncertową rozpoczęli od znakomitego koncertu w klubie Mega Music Wilga.

Jeden z najstarszych klubów w Polsce w niedzielę Wielkanocną zaprosił Pięknych i Młodych, którzy całkowicie rozwalili system. Cała sala śpiewała największe przeboje razem z Magdą Narożną i chłopakami. 

Wszyscy zgromadzeni w klubie doskonale się bawili. Koniecznie zobaczcie nagranie!

Zobacz również: Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!

(Włącz dźwięk)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  2. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.