2021-04-17T13:43:00+02:00 Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny? https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazdor-disco-polo-ma-zlamane-serce-bardzo-cierpijpg.jpg

Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?

Redakcja , 17 Kwiecień 2021  13:43
Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

To absolutnie wyczekiwana nowość disco polo, bowiem w ciągu kilku godzin po premierze obejrzało ją już ponad 100 tysięcy internautów

Reklama

Jerzy Szuj - Jorrgus to prawdziwy romantyk w świecie disco polo. Nie zakochuje się szybko, ale jeśli już dopadnie go strzała amora, to kocha na zabój. Ta wrażliwość muzyczna przekłada się na uwielbienie fanów, którzy często identyfikują się z twórczością ulubionego artysty. Skutkiem tego są miliony wyświetleń, które odnotowuje każda nowa produkcja Jorrgusa. Nie inaczej będzie z utworem “Jak przestać kochać”.

Zobacz również: Partnerka Dawida Narożnego wygrała proces w sądzie! To ONA była ofiarą w Zakopanem!

W internecie od piątku można oglądać teledysk do piosenki “Jak przestać kochać”. To absolutnie wyczekiwana nowość disco polo, bowiem w ciągu kilku godzin po premierze obejrzało ją już ponad 100 tysięcy internautów!

Miłość ma dwa oblicza. Gdy jest szczęśliwa, przynosi radość. Gdy się kończy, przewraca nasz świat do góry nogami. W tym przypadku wielkie uczucie, które miało wiecznie trwać, wypaliło się.

Jorrgus w swojej najnowszej produkcji zadaje retoryczne pytanie” “Jak przestać kochać”? Jak zapomnieć o wszystkich pięknych chwilach, które spędziło się z ukochaną osobą? Odpowiedzi na jego pytania pozostają bez odpowiedzi, wszak każdy po swojemu przechodzi rozterki miłosne. Jedni błyskawicznie zapominają, inni żyją wspomnieniami i rozpaczają nieudaną przeszłością.

Mimo wszystko życie toczy się dalej, jednak bez ukochanej osoby nigdy nie będzie już takie samo jak dawniej. Nikt nie wymyślił przecież lekarstwa na złamane serce. Mądrzy ludzie mówią, że czas leczy rany. Tego czasu potrzeba również naszemu Jorrgusowi. W końcu i dla niego zaświeci niedługo piękne wiosenne Słońce!

Zobacz również: Marcin Miller BOYS już w niedzielę pojawi się na dużym ekranie! To będzie niezapomniane show!

Reklama
Zobacz teledysk: JORRGUS - Jak przestać kochać
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
  3. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  4. Artystka disco polo na ustach wszystkich! Zjawiskowa piękność odsłoniła swoje idealne ciało!
  5. To wydarzyło się naprawdę! Wokalistka disco polo opowiedziała o tragicznej miłości! Publikacja podbija sieć!
  6. Zobaczcie jej figurę! Magda Narożna ostro trenuje! Gwiazda grupy Piękni i Młodzi daje z siebie wszystko!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama