Reklama
Polecamy


Reklama

Fotki tej gwiazdy biją rekordy w liczbie polubień! To wokalistka disco polo! DUŻO ZDJĘĆ

2020-02-01T20:35:00+01:00 Fotki tej gwiazdy biją rekordy w liczbie polubień! To wokalistka disco polo! DUŻO ZDJĘĆ https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/najpiekniejsza-w-swiecie-disco-polo-wokalistka-zachwyca-internautow-1580559840.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska
Reklama


Życie gwiazd

Dziewczyna jest bardzo zdystansowana i ma poczucie humoru, czego niestety większości brakuje. Te cechy sprawiają, że wokalistka zyskuje w oczach odbi

Reklama

To żadne odkrycie, że w świecie muzyki disco polo nie brakuje uzdolnionych kobiet, które potrafią zachwycić nie tylko talentem wokalnym i gracją.

Zobacz również: Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!

Okazuje się, że artystki ze sceny muzyki tanecznej na domiar wszystkiego są w dodatku bardzo piękne. Przykładem jest jedna w wokalistek zespołu Top Girls, Angelika Żmijewska.

Padły podejrzenia, że to właśnie ona jest tą najpiękniejszą w branży disco polo. Angelika dała się poznać nie tylko jako artystka, która ma na koncie same hity. Do tych najbardziej znanych bez wątpienia należą „Nie jestem taka” , „Mleczko” jak i oczywiście „Jakbyś mnie zechciał , „Poczuj jak bije serce”.

Najwierniejsi fani Andzi wiedzą, że dziewczyna jest bardzo zdystansowana i ma poczucie humoru, czego niestety większości brakuje. Te cechy sprawiają, że wokalistka zyskuje w oczach odbiorców i jest jeszcze ładniejsza niżby się to mogło wydawać na zdjęciach.

Artystka ma nienaganną figurę i wie dobrze, jak ją podkreślić. Fotki Angeliki biją rekordy w liczbie polubieni. Dla wielu internautów jest najpiękniejszą wokalistką disco polo.

A jak jest faktycznie? Zgadzacie się z tymi słowami?

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.