Reklama
Polecamy


Reklama

Formacja Top Girls miała poważny problem podczas podróży!

2018-04-29T08:41:00+02:00 Formacja Top Girls miała poważny problem podczas podróży! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/formacja-top-girls-miala-powazny-problem-podczas-podrozy-1524951895.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - TOP GIRLS
Reklama


Ogólna

Dziewczyny najadły się strachu, mogły bowiem nie zdążyć na swoje koncerty!

Reklama

Top Girls rozpoczęły trwającą kilka dni trasę koncertową. Jak wiadomo, wszyscy podróżujemy samochodami, gwiazdy disco również. Mimo na pierwszy rzut oka sprawnego auta, dziewczyny spotkała niemiła niespodzianka. Na autostradzie pod Włocławkiem auto zespołu odmówiło posłuszeństwa! Niestety awaria była na tyle poważna, że auto wylądowało na lawecie i nie mogło dalej dowieźć dziewcząt na planowane koncerty. Mimo groźnie wyglądającej sytuacji, wszystko udało się opanować! Auto zastępcze na szczęście zabrało dziewczyny na planowane koncerty, tak więc publika z pewnością zobaczy gwiazdy na scenie.

Uważajcie na drodze, nigdy nie wiadomo, co może się Wam przytrafić.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  2. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
  3. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.