2022-01-12T13:25:00+01:00 Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledys https://disco-polo.info/uploads/news/flirciarska-i-cukierkowa-nowosc-pt-szarlotka-od-moniki-chwajol-podbije-rynek-disco-polo-takiego-teledysku-jeszcze-nie-bylo-fani-sa-zszokowanipng.png
Reklama

Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!

Redakcja , 12 Styczeń 2022  13:25
Flirciarska i cukierkowa nowość pt. 'Szarlotka' od Moniki Chwajoł podbije rynek disco polo? Takiego teledysku jeszcze nie było! Fani są zszokowani!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Monika Chwajoł konsekwentnie dąży do celu! Gwiazda wydała właśnie cukierkową nowość pt Szarlotka


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Miłośnicy muzyki tanecznej uwielbiają nowości. Za każdym razem z zapartym tchem czekają na premiery od swoich idoli. Mimo, że w ostatnim czasie popularne jest nawiązywanie w disco polo do lat 90., to ta wokalistka nie ogranicza się żadnymi ramami! Monika Chwajoł zrealizowała nietypowy i niezwykle cukierkowy teledysk, uzupełniony kontrowersyjnym i flirciarskim tekstem!

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!

Czy kompozycja „Szarlotka” pobudzi apetyt muzyczny internautów i stanie się hitem? Ta kobieta to prawdziwy, nieokiełznany wulkan energii! Monika Chwajoł szybko biorąc udział w programie telewizyjnym „Królowe życia”, szybko zjednała sobie widzów. Artystka cechuje się kreatywnością, którą umiejętnie wykorzystuje zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym.

Reklama

Na co dzień właścicielka firmy transportowej, a także własnej linii luksusowej odzieży MCPremium i MC1978, która realizuje swoje pasje i tworzy rewelacyjne kompozycje w stylu disco polo! Niedawno w sieci pojawiła się zaskakująco słodka i apetyczna nowość pt. „Szarlotka”!

Monika Chwajoł konsekwentnie dąży do celu! Czy najnowsza kompozycja „Szarlotka” stanie się hitem disco polo 2022?

Nowość od Królowej własnego życia zaparła dech w piersiach! Wielbiciele muzyki tanecznej widzieli już wiele teledysków, jednak fenomenalna i cukierkowa nowość „Szarlotka” od Moniki Chwajoł zdeklasowała konkurencję! Gwiazda tym razem z silnej kobiety jaką siebie pokazała w klipie” Zajefajna fura”, postawiła na delikatny i słodki wizerunek.

Reklama

W teledysku zobaczymy jabłkowe tarty, muffinki i lody! Teledysk jest utrzymany w uroczym kolorze pastelowego różu a sama Monika wygląda niezwykle pociągająco i cukierkowo. Jak widać fanom również spodobało się to, co zobaczyli, świadczą o tym komentarze takie jak

„Z piosenki na piosenkę z dnia na dzień lepsze piosenki masz”,

„Kolejna świetna piosenka i teledysk”,

„SZTOSIK. Monika - Słodka, zalotna”.

Zobacz również: Legendarna formacja Milano w TVP! Ten występ oglądała cała Polska! Zobaczcie VIDEO

Reklama

Monika Chwajoł - Szarlotka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Monika Chwajoł - Szarlotka
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo tęskni za figurą sprzed ciąży?! Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z prywatnego archiwum!
  2. 'Zarąbisty brunet' - nowy hit disco polo na horyzoncie! TikTok oczarowany tym nagraniem | VIDEO
  3. Milena Grzywacz z zespołu Szpilki w wyjątkowej i bardzo ponętnej odsłonie! Śliczna wokalistka disco polo czaruje nieziemskim uśmiechem!
  4. Znana wokalistka disco polo zamknęła pewien rozdział życia! Natalia Siemieniecka z Top Girls chwali się wyjątkowym osiągnięciem!
  5. Zdolny wokalista zaskoczył swoją wersją przeboju 'Jeszcze raz'! Ten HIT znają wszyscy! Posłuchajcie NOWOŚCI!
  6. Popularny wokalista disco polo pochwalił się wakacjami marzeń! Robert Klatt Classic odpoczywał na Zanzibarze! Fani są zachwyceni tym co pokazuje w sieci!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  8. Zmiany personalne! To zagwarantuje sukces w świecie disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami