Reklama


Reklama

Film z Zenonem Martyniukiem w roli głównej trafił do sieci!

2019-12-11T18:00:00+01:00 Film z Zenonem Martyniukiem w roli głównej trafił do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/odcinek-z-zenonem-martyniukiem-w-roli-glownej-trafil-do-sieci-1576000956.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/thepnmedia
Reklama


Życie gwiazd

W życiu Zenona Martyniuka z grupy disco polo Akcent wiele się dzieje. Na początku przyszłego roku premierę będzie miał film "Zenek"

Reklama

W życiu Zenona Martyniuka ostatnio wiele się dzieje! Już na początku przyszłego roku swoją premierę będzie miał film o królu disco polo zatytułowany "Zenek"

Gwiazdor co jakiś czas dogląda prac, które się dzieją na planie. Jednak ostatnio priorytetem była dla niego trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w którą udał się wspólnie z przyjaciółmi z branży. Wśród nich zespół Mig, Top Girls, Milano, Maciej Smoliński oraz Przemysław Niewęgłowski z ekipy PNmedia. To właśnie dzięki niemu, trafił do sieci odcinek z Zenonem Martyniukiem w roli głównej! 

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Już Jest!! #Pierwszy odcinek filmu pt. "DISCO POLO - Tour Film - KANADA" 

Do sieci trafił właśnie pierwszy odcinek obszernego reportażu z Zenkiem Martyniukiem w roli głównej. Materiał powstał podczas listopadowego tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. 

"Świetnie ogląda się tego typu reportaże. Czekam na kolejne części :)", "Super! Przemek jak zwykle super robota czekamy na następne części", "Fajna ,luźna atmosfera trzymajcie Tak" komentują internauci! Wspólne śpiewy, koncerty i biesiadowanie przy stole - zobaczcie jak prezentuje się reportaż z Zenkiem w roli głównej! 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Wokalistka disco polo paraduje bez stanika! Artystka odważnie odsłoniła biust!
  3. Gwiazdor disco polo oburzony atakami! Wziął udział w marszu Niepodległości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.