Reklama
Polecamy


Reklama

Film z Zenonem Martyniukiem w roli głównej trafił do sieci!

2019-12-11T18:00:00+01:00 Film z Zenonem Martyniukiem w roli głównej trafił do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/odcinek-z-zenonem-martyniukiem-w-roli-glownej-trafil-do-sieci-1576000956.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/thepnmedia
Reklama


Życie gwiazd

W życiu Zenona Martyniuka z grupy disco polo Akcent wiele się dzieje. Na początku przyszłego roku premierę będzie miał film "Zenek"

Reklama

W życiu Zenona Martyniuka ostatnio wiele się dzieje! Już na początku przyszłego roku swoją premierę będzie miał film o królu disco polo zatytułowany "Zenek"

Gwiazdor co jakiś czas dogląda prac, które się dzieją na planie. Jednak ostatnio priorytetem była dla niego trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, w którą udał się wspólnie z przyjaciółmi z branży. Wśród nich zespół Mig, Top Girls, Milano, Maciej Smoliński oraz Przemysław Niewęgłowski z ekipy PNmedia. To właśnie dzięki niemu, trafił do sieci odcinek z Zenonem Martyniukiem w roli głównej! 

Zobacz również: Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ

Już Jest!! #Pierwszy odcinek filmu pt. "DISCO POLO - Tour Film - KANADA" 

Do sieci trafił właśnie pierwszy odcinek obszernego reportażu z Zenkiem Martyniukiem w roli głównej. Materiał powstał podczas listopadowego tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. 

"Świetnie ogląda się tego typu reportaże. Czekam na kolejne części :)", "Super! Przemek jak zwykle super robota czekamy na następne części", "Fajna ,luźna atmosfera trzymajcie Tak" komentują internauci! Wspólne śpiewy, koncerty i biesiadowanie przy stole - zobaczcie jak prezentuje się reportaż z Zenkiem w roli głównej! 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo niczym Janosik pokazał swojego węża! Artysta zaskoczył tym internautów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.