2023-05-05T16:10:00+02:00 Film "DISCO POLO" na antenie TVN! To gratka dla fanów muzyki tanecznej! Kiedy emisja? Emisja kultowego filmu "Disco Polo" na antenie TVN! Sprawdź i poznaj historię muzyki disco polo. Nie przegap okazji i zarezerwuj wieczór na wspólny seans z TVN! https://disco-polo.info/uploads/news/film-disco-polo-na-antenie-tvn-to-gratka-dla-fanow-muzyki-tanecznej-kiedy-emisjajpeg.jpeg

Film "DISCO POLO" na antenie TVN! To gratka dla fanów muzyki tanecznej! Kiedy emisja?

Autor: Adam Begier , 05 Maj 2023  16:10
Film
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Emisja kultowego filmu "Disco Polo" na antenie TVN! Sprawdź i poznaj historię muzyki disco polo. Nie przegap okazji i zarezerwuj wieczór na wspólny seans z TVN!Reklama

  Reklama

  Jeśli jesteś fanem muzyki disco polo, to z pewnością czekasz na tę wiadomość z niecierpliwością! W najbliższą sobotę 6-tego maja o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN będzie można obejrzeć film o historii i fenomenie tego gatunku muzycznego. Warto zarezerwować sobie ten wieczór na wspólny seans z TVN!

  Czym jest film disco polo?

  Film disco polo to gatunek filmowy, który powstał w Polsce w latach 90. XX wieku. Jest ściśle związany z muzyką disco polo, popularną formą rozrywki tanecznej i śpiewanej wśród ludzi z niższych warstw społecznych. Film disco polo przedstawia życie i miłość bohaterów związanych ze sceną muzyczną disco polo, często w sposób humorystyczny lub sentymentalny. 

  Film Disco Polo 2015

  Reklama

  Jednym z najnowszych i najbardziej znanych filmów disco polo jest "Disco Polo" z 2015 roku w reżyserii Macieja Bochniaka.To jest historia dwóch przyjaciół, którzy pod koniec lat 90-tych postanawiają założyć zespół disco polo i zrobić karierę na polskiej scenie muzycznej. W filmie zobaczyć można wiele znanych polskich aktorów, ale główne role zagrali Dawid Ogrodnik oraz Piotr Głowacki. Wraz z nimi na planie pojawiły się również popularne gwiazdy muzyki disco polo, takie jak Robert Klatt, Tomasz Niecik i Radosław Liszewski. Film jest pełen największych hitów tego gatunku muzycznego, przy których cała Polska szaleje. ​ Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków i widzów, ale był sukcesem kasowym. Niektórzy docenili humor i energię filmu, inni zarzucali mu brak oryginalności i niski poziom artystyczny.

  Emisja filmu "Disco Polo" na antenie TVN

  Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu "Disco Polo", to warto nadrobić zaległości! Już w najbliższą sobotę 6-tego maja o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN będzie można obejrzeć ten kultowy film. To doskonała okazja, aby poznać historię i fenomen muzyki disco polo oraz przypomnieć sobie kultowe piosenki, które stanowią integralną część tego gatunku muzycznego.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenek Martyniuk podbija Amerykę! Zobacz, ile kosztuje spotkanie z Królem Disco Polo
  2. Ostra odpowiedź Joanny Narożnej na hejt! Oto co naprawdę zmieniła w sobie!
  3. Eurowizja 2024: Polska wybiera Lunę, a co z disco polo? Wielka klapa!
  4. Przejdą Ci ciarki! Zobaczcie występ Agbe w Y Club! Ten hit zna cała Polska | VIDEO
  5. Klaudia Zielińska w studio z Detmim! Mamy przedpremierę! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Wielka impreza disco polo! Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024! Kto wystąpi, bilety!
  7. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  8. Mega petarda: Nowość Spontan - Bluza!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie