2024-04-14T08:40:00+02:00 Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nag Filip Lato w roli Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - zaskakujące wykonanie hitu "Wyglądasz idealnie". Obejrzyj występ już teraz https://disco-polo.info/uploads/news/filip-lato-jako-skolim-oczarowal-w-twoja-twarz-brzmi-znajomo-mamy-cale-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

Filip Lato wcielił się w Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wyszło idealnie?! Mamy całe nagranie!


Filip Lato w roli Skolima w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - zaskakujące wykonanie hitu "Wyglądasz idealnie". Obejrzyj występ już teraz

Autor: Adam Begier, 14 Kwiecień 2024  08:40
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Filip Lato wcielił się w Skolima w
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera: Zenon Martyniuk i Akcent: Nowa Letnia Składanka 2024 - Hity króla disco polo, które musisz usłyszeć
 2. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
 3. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
Reklama

  Filip Lato, znany w Polsce zarówno jako piosenkarz, jak i prawnik, ostatnio zaskoczył swoich fanów nietypowym występem w popularnym programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim odcinku, który miał miejsce w piątek 12 kwietnia, artysta wcielił się w postać Skolima, wykonując utwór "Wyglądasz idealnie".

  Wielkie wyzwanie i doskonałe wykonanie - Skolim w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

  W ramach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej naśladować różnych wykonawców muzycznych, zarówno pod względem wokalnym, jak i scenicznej prezencji. Filip Lato stanął przed trudnym zadaniem odtworzenia charakterystycznego stylu Skolima, którego muzyka jest mieszanką popu i latino. Jego występ zbiera szerokie pochwały, zarówno za dobranie odpowiednich tonacji, jak i za odtworzenie specyficznego klimatu scenicznego Skolima.

  Brat bliźniak Skolima?! 

  W naszym serwisie Disco-Polo.info można obejrzeć cały występ Filipa Lato i zobaczyć, jak precyzyjnie udało mu się oddać ducha twórczości Skolima. Charyzmatyczne podejście i profesjonalizm Lato sprawiły, że jego wykonanie "Wyglądasz idealnie" stało się jednym z najbardziej zapadających w pamięć momentów tego wieczoru.

  Odbiór występu przez publiczność był entuzjastyczny, a w mediach społecznościowych nie brakowało pozytywnych komentarzy i reakcji. Widzowie podkreślali nie tylko muzyczną wszechstronność Filipa Lato, ale również jego zdolność do transformacji scenicznego wizerunku.

  Zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego występu na naszym serwisie, gdzie prezentujemy nie tylko wideo z odcinka, ale również dodatkowe materiały, które przybliżają kulisy produkcji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdźcie, jak Filip Lato radzi sobie w roli Skolima, a także jakie inne muzyczne niespodzianki czekają na widzów w nadchodzących odcinkach tego programu.

  Reklama

  SKOLIM - Wyglądasz Idealnie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znany HIT disco polo Lekcja Miłości trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?!
  2. Zenon Martyniuk kibicuje Jagiellonii! Nie uwierzysz, co przygotował! Ukochana drużyna Króla Disco Polo zdobędzie dzięki temu mistrzostwo Polski?!
  3. Szukasz idealnego prezentu na Dzień Mamy?! Ta składanka to strzał w 10!
  4. Justyna Lubas powiedziała "tak"! Spektakularny ślub uwielbianej gwiazdy disco polo!
  5. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  6. Topky na szczycie! "Kto wkurzy Cię jak ja"! To najlepsza premiera disco polo?
  7. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
  8. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie