Reklama
Polecamy


Reklama

„Fiku miku” w utworze disco polo! Ta piosenka porwie każdego do tańca.

2020-06-07T09:50:00+02:00 „Fiku miku” w utworze disco polo! Ta piosenka porwie każdego do tańca. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/fiku-miku-w-utworze-disco-polo-ta-piosenka-porwie-kazdego-do-tanca-1590615189.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że krajobrazy pokazane w klipie, mogą rozkochać w sobie odbiorcę potrafiącego docenić prawdziwe piękno

Reklama

Większość utworów disco polo potrafi zgłębić w sobie niezwykłe cechy. Jedną z nich jest niebywała energiczność utworów, co oczywiście prowadzi do jednego z najbardziej istotnych efektów tej muzyki - taneczna specyfika każdej produkcji.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Doskonałym przykładem takiej publikacji, jest najnowsza propozycja formacji Gańczak. Piosenka pt. „Fiku miku”, to kawałek, który świetnie wpada w ucho. Tekst napisany został po mistrzowsku. Z jego banalnym, lecz bardzo przemyślanym przesłaniem,może utożsamić się spora grupa odbiorców, co oczywiście gwarantuje ogromne zasięgi dla tej produkcji.

Nie bez znaczenia w tym projekcie jest również teledysk. Trzeba przyznać, że krajobrazy pokazane w klipie, mogą rozkochać w sobie odbiorcę potrafiącego docenić prawdziwe piękno. Na koniec warto wspomnieć o muzyce. Już od pierwszych taktów można dostrzec rękę prawdziwego fachowca.

Później jest tyko lepiej. Niebywała rytmiczność powoduje mimowolne drganie nogą, co może świadczyć o ogromnym potencjale tego numeru. Całość tworzy doskonałą, muzyczną produkcję, która może podbić niejeden parkiet, a może i największe festiwale disco polo w kraju.

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy zbierają szczęki z podłogi! Artystka disco polo pozuje w samej bieliźnie! Przesyła kuszący uśmiech!
  2. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.