Reklama


Reklama

Festiwal Przebojów Weselnych 2020! Wielki koncert disco polo pod znakiem wirusa? Mamy dobre wieści!

2020-07-22T16:00:00+02:00 Festiwal Przebojów Weselnych 2020! Wielki koncert disco polo pod znakiem wirusa? Mamy dobre wieści! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/festiwal-przebojow-weselnych-2020-wielki-koncert-disco-polo-pod-znakiem-wirusa-mamy-dobre-wiesci-1595270415.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Koncert

Zajmowanie co drugiego miejsca, zmiana listy wykonawców, czy skrócenie festiwalu do jednego dnia, to najbardziej istotne z informacji

Reklama

Chociaż wirusowa rzeczywistość pokrzyżowała wiele planów w branży disco polo, to ślad po pandemicznej burzy powoli ginie i przechodzimy w stan swobodnego uczestnictwa w najważniejszych imprezach tego sezonu.

Zobacz również: Wzruszająca publikacja wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć, manifestuje!

Jednym z takich wydarzeń z pewnością jest Festiwal Przebojów Weselnych, na którym muzyka taneczna odgrywa najbardziej kluczową rolę. Organizatorzy postanowili przestać trzymać widzów w niepewności i udostępnili bardzo konkretne oświadczenie. Dowiadujemy się, że impreza się odbędzie, lecz kilka kwestii związanych z organizacją ulegnie zmianie.

Zajmowanie co drugiego miejsca, zmiana listy wykonawców, czy skrócenie festiwalu do jednego dnia, to najbardziej istotne z informacji jakie podali twórcy popularnego wydarzenia. Najważniejsze jednak, że do koncertu dojdzie i fani oraz artyści otrzymają kolejną okazję do spotkania na żywo bądź przed odbiornikami.

Organizator apeluje, by osoby, które zakupiły bilety, kontaktowały się z serwisem eBilet.pl, w celu potwierdzenia bądź zmiany miejsca. Kto z Was wybiera się na największe weselne wydarzenie tego roku?

A kto obejrzy w telewizji?

Zobacz również: Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny gwiazdor disco polo wystawiony na wielką próbę! Czy Czadoman podoła tej próbie?!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!
  3. Ronnie Ferrari zareagował na sytuację w kraju! Gwiazdor wspiera protestujących!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.